“Dobre śniadanie”
Restaurant Belvedere — recenzja

Restaurant Belvedere
Nr 18 wśród 98 Restauracje (Ohrid)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu - Pieczony kozi ser plus hummus z warzywami - bardzo smaczne, obsługa miła. Spory wybór wege dań.

Dziękujemy, EwaAnna D

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa kelnerska, smakowite i ładnie podane potrawy. Miejsce z widokiem na Jezioro Ochrydzkie zlokalizowane w ścisłym Centrum, jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. W fajnej atmosferze, w ciszy i spokoju można delektować się serwowanymi potrawami. Ceny są bardzo przyzwoite, atmosfera, jakość dań i obsługi zachęcają do kolejnej wizyty.
POLECAM!!

Dziękujemy, Mariusz-Gw
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaruracja położona w centrum Ohrydy. Obsługa miła i pomocne, duże porcje, jedzenie smaczne. Bardzo ładne widoki.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, MonikaF905
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając Ochryde poszliśmy na kolacje ze znajomymi do Belvedere.Pyszna kuchnia,szybka obsługa i doskonała cena. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, m0ncie
Zrecenzowano 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Makaron nie do końca ugotowany, ale smaczny, co prawda nie była to carbonara włoska ale powiedzmy, ze zbliżona. kelnerzy nieprzyjemni i bardzo powolni.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 442kamilah

Restaurant Belvedere — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ohrid, Southwestern Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Belvedere? Podziel się wrażeniami!