Ohrid
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Od początku... rezerwując wycieczkę ze znajomymi (2 pary) z myślą o leżeniu dupka do góry, hotel 4,5 na all inclusive gwiazdki wydał się odpowiedni. Pani w biurze mówiła ze nie ma dzieci, raczej hotel nastawiony do młodych rozrywkowych. Cały weekend dzieci od groma, krzyczą, drą się... walka o leżak od rana... zewnętrzne persony przychodzące tylko na basen... Przyjechaliśmy, na pierwszy rzut oka , super ładny hotel. Oświetlony , ładny basen, czysto , fajnie . Zaproszono nas na kolacje po przyjeździe, kolacja mocno średnia ... myślimy, może jutro będzie lepiej. Było jeszcze przed 22 , to skorzystamy z oferty drinków alkoholowych . Wyobrażenie o drinkach z 4.5 gwiazdki, spadło jak gwiazda z nieba. Kilka rodzajów alkoholu z napojem gazowanym... 0 syropów , 0 udziwnień... mega zawiedzenie z racji właśnie pomyślunku o liczbie gwiazdek... piękne drinki trzeba sobie kupić... Wstajemy rano, idziemy na śniadanko, śniadanie również mega średnie, codziennie to samo :/ parówki, , wędlina, jajecznica(pierwszego dnia była tragiczna). Obiad i kolacja da sie coś zjeść, ale jak powtórzę na liczbę gwizdek to się łapie mniej więcej w 2/3. Jeśli chodzi o cała otoczkę na obrębie hotelu - hotel, basen , obsługa bardzo na + .
Zdecydowanie wolałbym pojechać na 3 gwiazdki do Grecji... przynajmniej oczekiwania względem hotelu byłyby zdecydowanie inne. Macedonia Laki Hotel- 2 raz zdecydowanie nie skorzystam

Dziękujemy, twardy160
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrej jakości.. nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii.. bywam w hotelach czasami bardzo luksusowych- 5* .. i ten również do takowych bym zaliczyła.. Bardzo nowoczesny design, piękne pokoje, czyściutko, wygodne leżaki, przemiła obsługa, duży wybór alkoholi i napojów.
Przyjemna muzyka w rytmach latynoskich-nikomu nie przeszkadzała gdyż głośność była idealnie dopasowana. Hotel nieduży, w spokojnym miejscu przy samym jeziorze, 7km do Ochrydy (busiki jeżdzą co chwilę-wystarczy machnąć ręką. ) Bardzo tanio.
Teraz co do najczęściej poruszanego tematu- JEDZENIE.
Naprawdę można zaliczyć mnie do osób wybrednych i czytając wcześniej te koszmarne opinie poprostu obawiałam się tam jedzenia.
Po przyjeździe stwierdziłam, że za przeproszeniem ludziom poprzewracało się wiadomo gdzie.
Jedzonko jak najbardziej PYSZNE !!! Śniadania najlepsze- wybór pomiędzy 4 jajecznicami, różne płatki, mięska, jajka w 3 postaciach, parówki, dżemiki, miód i wiele wiele innych pysznych rzeczy. Wszystko było naprawdę super przyrządzone, doprawione, wiadomo nie jest to wybór jakiś ogromny bo hotel jest mały, ale każdy wybierze coś dla siebie..
Jeśli chodzi o dzieci to owszem, są obecne ale w ilości nie zakłócającej spokoju.
Na dole jest SPA z którego w ramach all inclusive można korzystać ( piękny i duży kryty basen, 3 sauny, jacuzzi, szatnie, prysznice - masaże dodatkowo płatne wiadomo )
POLECAM TEN HOTEL W 100 %

Dziękujemy, miriamsmile21
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel super!Nowoczesny zadbany, pokoje ładne codziennie sprzątanie, dostęp do basenu i saun bezpłatny. Hotel raczej kameralny bez tłumów i walki o leżaki:) każdy znalazł dla sobie wygodne miejsce. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma, bez problemu można było porozumieć się po angielsku a nawet po polsku. Hotel na uboczu ale można było szybko i bez problemu dostać się do Ochrydu taxi za ok 200-250 den (14-17 zł) gdzie jest dużo więcej atrakcji. Piękne widoki z okien hotelu. Niestety całość psuje jedzenie, które było jak na ten standard hotelu kiepskie, praktycznie codziennie to samo, często zimne, mało doprawione zamiast sałatek pokrojone warzywa. Zupy z rozgotowanym makaronem. Pobyt oceniamy bardzo dobrze z wyjątkiem jedzenia.

Dziękujemy, Marika T
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Gościliśmy w tym hotelu i jedynie hotel był wspaniały i nowoczesny.Wyżywienie nie miało nic wspólnego z All Inclusive , ale tragedią było położenie tego hotelu/ przy ruchliwej drodze , bez pobocza/.Nuda , nuda nawet przy basenie nie grała muzyka, nie mówiąc już o jakiejkolwiek animacji .Dopełnieniem tragedii było kasowanie przy wyjeździe zapłaty za nie wiadomo co np. jedni turyści zapłacili za batoniki Mars i Snickers / nawet nie lubią słodyczy/ i oczywiście nie jedli batoników z lodówki, nam powiedzieli tylko kwotę nie określali za co / zużyliśmy tylko 1 wodę 0,33 l/i za to chcieliśmy zapłacić , ale kwota była z księżyca . Każdy machnął ręką nie chcąc się wykłócać , ale zepsuło to koniec pobytu.Nigdy więcej takiego wyjazdu !!!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Urszula B
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018

Fajny, nowy, czysty hotel w cichym miejscu nad jeziorem Ochrydzkim. Miła obsługa, z którą można się dogadać po angielsku, a z tego co słyszałem to również w innych językach. Duże pokoje, które były codziennie sprzątane. Spore ilości jedzenia, które było smaczne na każdym posiłku, a przy tym nie było tłoczno w restauracji hotelowej.
Jedynym minusem jest sąsiedztwo starego budynku, który może negatywnie wpływać na estetykę.
Gorąco polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018