Ohrid
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrej jakości.. nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii.. bywam w hotelach czasami bardzo luksusowych- 5* .. i ten również do takowych bym zaliczyła.. Bardzo nowoczesny design, piękne pokoje, czyściutko, wygodne leżaki, przemiła obsługa, duży wybór alkoholi i napojów.
Przyjemna muzyka w rytmach latynoskich-nikomu nie przeszkadzała gdyż głośność była idealnie dopasowana. Hotel nieduży, w spokojnym miejscu przy samym jeziorze, 7km do Ochrydy (busiki jeżdzą co chwilę-wystarczy machnąć ręką. ) Bardzo tanio.
Teraz co do najczęściej poruszanego tematu- JEDZENIE.
Naprawdę można zaliczyć mnie do osób wybrednych i czytając wcześniej te koszmarne opinie poprostu obawiałam się tam jedzenia.
Po przyjeździe stwierdziłam, że za przeproszeniem ludziom poprzewracało się wiadomo gdzie.
Jedzonko jak najbardziej PYSZNE !!! Śniadania najlepsze- wybór pomiędzy 4 jajecznicami, różne płatki, mięska, jajka w 3 postaciach, parówki, dżemiki, miód i wiele wiele innych pysznych rzeczy. Wszystko było naprawdę super przyrządzone, doprawione, wiadomo nie jest to wybór jakiś ogromny bo hotel jest mały, ale każdy wybierze coś dla siebie..
Jeśli chodzi o dzieci to owszem, są obecne ale w ilości nie zakłócającej spokoju.
Na dole jest SPA z którego w ramach all inclusive można korzystać ( piękny i duży kryty basen, 3 sauny, jacuzzi, szatnie, prysznice - masaże dodatkowo płatne wiadomo )
POLECAM TEN HOTEL W 100 %

Dziękujemy, miriamsmile21
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel super!Nowoczesny zadbany, pokoje ładne codziennie sprzątanie, dostęp do basenu i saun bezpłatny. Hotel raczej kameralny bez tłumów i walki o leżaki:) każdy znalazł dla sobie wygodne miejsce. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma, bez problemu można było porozumieć się po angielsku a nawet po polsku. Hotel na uboczu ale można było szybko i bez problemu dostać się do Ochrydu taxi za ok 200-250 den (14-17 zł) gdzie jest dużo więcej atrakcji. Piękne widoki z okien hotelu. Niestety całość psuje jedzenie, które było jak na ten standard hotelu kiepskie, praktycznie codziennie to samo, często zimne, mało doprawione zamiast sałatek pokrojone warzywa. Zupy z rozgotowanym makaronem. Pobyt oceniamy bardzo dobrze z wyjątkiem jedzenia.

Dziękujemy, Marika T
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Gościliśmy w tym hotelu i jedynie hotel był wspaniały i nowoczesny.Wyżywienie nie miało nic wspólnego z All Inclusive , ale tragedią było położenie tego hotelu/ przy ruchliwej drodze , bez pobocza/.Nuda , nuda nawet przy basenie nie grała muzyka, nie mówiąc już o jakiejkolwiek animacji .Dopełnieniem tragedii było kasowanie przy wyjeździe zapłaty za nie wiadomo co np. jedni turyści zapłacili za batoniki Mars i Snickers / nawet nie lubią słodyczy/ i oczywiście nie jedli batoników z lodówki, nam powiedzieli tylko kwotę nie określali za co / zużyliśmy tylko 1 wodę 0,33 l/i za to chcieliśmy zapłacić , ale kwota była z księżyca . Każdy machnął ręką nie chcąc się wykłócać , ale zepsuło to koniec pobytu.Nigdy więcej takiego wyjazdu !!!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Urszula B
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018

Fajny, nowy, czysty hotel w cichym miejscu nad jeziorem Ochrydzkim. Miła obsługa, z którą można się dogadać po angielsku, a z tego co słyszałem to również w innych językach. Duże pokoje, które były codziennie sprzątane. Spore ilości jedzenia, które było smaczne na każdym posiłku, a przy tym nie było tłoczno w restauracji hotelowej.
Jedynym minusem jest sąsiedztwo starego budynku, który może negatywnie wpływać na estetykę.
Gorąco polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano: 11 września 2018

Byłam bardzo mile zaskoczona tym hotelem. Już przy wejściu do hotelu wiedziałam, że będzie dobrze. W recepcji przywitała nas bardzo miła Pani, z głębi hotelu słychać było delikatną, nastrojową muzykę smooth jazz, która leciała praktycznie codziennie wieczorami , w sam raz aby się wyciszyć i zrelaksować. Sam hotel bardzo ładny i czysty. Pokoje sprzątane codziennie, również dbano o to aby był porządek przy basenie i na terenie hotelu. Obsługa bardzo miła, zarówno panie sprzątaczki jak i kelnerzy, barmani. Widok z pokoju na jezioro niesamowity! Aż się chciało oglądać zachody słońca z balkonu pokoju :) Jedyny mały minus to jedzenie moim zdaniem zbyt mało urozmaicone jak na takie warunki, ale i tak nie było złe. Ogólnie hotel bardzo na plus i samo jezioro Ochrydzkie jest piękne, żadne zdjęcia w necie nie oddadzą uroku tego miejsca (pomimo, że okolica jeziora i plaże były dosyć brudne i było widać, że Macedonia to jeszcze dość biedne państwo).

PS: Nie rozumiem ludzi piszących recenzje, że obsługa hotelu była nie miła bo była bardzo miła.
Nie rozumiem również ludzi narzekających na to, że nie było w hotelu żadnych animacji. Mnie brak animacji absolutnie nie przeszkadzał wręcz nie chciałabym aby takie się odbywały, więc miłośnicy animacji mogą przecież szukać innych hoteli. Również nie jest to hotel szczególnie przystosowany do potrzeb dzieci, dlatego polecam również zrobić rozeznanie przed wybraniem tego miejsca, żeby potem nie było rozczarowania.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, EmilkaT18