Zrecenzowano: 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś ostatni dzień, przepięknych wakacji, spędzonych w hotelu Steigenbergen Alcazar. To był niepowtarzalny pobyt. Po przekroczeniu progu hotelu, znaleźliśmy się w arabskiej bajce, gdzie pachniało arabskimi pachnidlami i kwiatami,byliśmy zauroczeni, jesteśmy nie pierwszy raz w Egipcie(sieć Rixos, Royal Monte Carlo i.t.d.) Przywitali nas bardzo ciepło, to chłopaki z recepcji Hosny,Mohamed Halim, znające swoją prace, od razu otrzymaliśmy przepiękny duży czyściutki,pachnący pachnidlami i kwiatami pokój , a to wszystko staranie naszego sprzatacza❤️, O tym hotelu, można pisać i pisac, lecz w skrócie,główna restauracja, same plusy, kucharz znający swoją prace, wszystko smacznie i z pomysłem,a la carte same plusy, bary super, a obsługa, czujesz się, ze jesteś najważniejszy, ogromny wybór dań, alkoholi,kokteili, mielone truskawki, mango, guava,i.t.d. Baseny ogromne i cieplutkie,serwis przy basenach niesamowity, chłopaki obsługują to na wysokim poziomie a plaża duża i z całym serwisem, szampan, wina, alkohol, owoce.lody i.t.d nie do opisania. Animacja nienatretna, żywa muzyka w holu,występy w amfiteatrze. Chcemy serdecznie podziękować dla wszystkich pracowników, nie jesteśmy w stanie wszystkich wymienić, w szczególności ogromne Dzieki dla pracowników baru Sanafir to Carlos( niesamowita obsługa i umiejetność zarządzania), a także dla Ibrahima ,Mahmeda Zakrya, Magdy i dla innych, dla animatorów Yura, Katya i.t.d.,także dla El Sayda i innych. Całość jest na wysokim poziomie, jeszcze nie raz tu wrócimy i polecamy ta arabska bajkę.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, Bronkastaciukevic555
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibrahimredwan, General Manager, Steigenberger AlcazarOdpowiedź udzielona 3 kwietnia 2019

Dear Bronkastaciukevic555,

Thank you for taking the opportunity in displaying your exceeded expectations with regards to your recent stay at Steigenberger Alcazar Sharm El.Sheikh. Your great satisfaction described here above is an excellent reward to so many Employees who are committed in doing their level best to fulfill guests’ wishes. We do thank you for choosing our hotel and wish to welcome you in the near future.

Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Barduo ladna piaszczysta plaza co nalezy do wyjatkow wystarczajaca ilosc lezakow na plazy,pokoje duze ladne
obsuga /kelnerzy I Spa bez zarzutu,wedlug mnie najlepszy hotel in Sharm el Scheik ale nie najtanszy

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, GoPlaces35892496289
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibrahimredwan, General Manager, Steigenberger AlcazarOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

Dear GoPlaces35892496289,

Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

Właśnie wróciliśmy z tego pięknego 2 letniego hotelu. Zanim zacznę opiniować napiszę, że to mój 26 raz w Egipcie i powiem jedno, że to hotel z NAJWYŻSZEJ światowej półki. Byłem w wielu miejscach na świecie, ale takiego poziomu obsługi nie widziałem nigdzie, a już na pewno nie w Egipcie. Jedzenie fenomenalne, każdego zaspokoi ogrom potraw na każdy z posiłków, świeże soki, kraby i krewetki królewskie w pysznych sosach, sushi, owoce, zupy. Kawę serwują nieziemsko. Restauracje tematyczne również w najlepszym wydaniu. Wszystkie baseny podgrzewane, leżaki jak nowe (zawsze 2 ręczniki na każdym - jeden pod głowę). Siłownia czysta a sprzęt nówka sztuka. Ciekawe animacje, muzyka na żywo w bardzo fajnym stylu. Zawsze znajdziesz miejsce na plaży, czy też przy basenach. Kolejki w barach nie istnieją! Pobyt uważam za bardzo udany, wspaniały urlop w fantastycznym miejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na parterze, np.3021, 3023, 3025
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Marek74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibrahimredwan, General Manager, Steigenberger AlcazarOdpowiedź udzielona 9 lutego 2019

Dear Marek74,

Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

W hotelu byliśmy w terminie 04.12.-11.12. Wcześniej w ogóle nie braliśmy pod uwagę wyjazdu do Egiptu, ale namówieni przez znajomego zdecydowaliśmy się na wyjazd do tego obiektu i na pewno była to dobra decyzja. Wg obsługi jest to najlepszy obiekt w Egipcie i trudno się z tym nie zgodzić. Wszystko jest na najwyższym poziomie, a nawet więcej. Nie sposób jest wszystkiego opisać, ale jeśli jechać do Egiptu to właśnie tam. Pogoda idealna - jak w lecie w Polsce. Dla nich jest zima, ale dla Nas europejsczyków, to idealna pogoda do wypoczynku.
Warto myslę wspomnieć jeszcze o jednej sprawie - czystość i jakość obsługi. To na prawdę jest poziom Dubaju lub ZEA. Jeśli ktoś wcześniej był w Egipcie to nie nalezy porównywac tego z tym obiektem - to inna półka. Turysta jest najważniejszy, a przy tym nie czuje się w tym hotelu tego co jest charakterystyczne dla krajów arabskich i tego z jakiego powodu my nie chcieliśmy wcześniej jechać do Egiptu. Chodzi mianowicie o natarczywość Egipcjan, czystość oraz o obawę przed "zemstą faraona". W tym miejscu tego nie ma. Obsługa jest profesjonalna i jest jej tyle, że robi to wrażenie.
Moim prywatnym zdaniem ten obiekt nie ma żadnego słabego punktu. Godny do polecenia każdemu na 100%.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, ArkadiuszB545
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Zdecydowanie najlepszy obiekt w jakim mieliśmy okazję wypoczywać w Egipcie. Wysoki standard i jakość obsługi. Czyste i przestrzenne baseny, bardzo ładnie zagospodarowany teren. Bardzo dobry serwis. Dobra kuchnia i ładna szeroka plaża.

Termin pobytu: listopad 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Miroslaw B