Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel przeznaczony dla rodzin z dziećmi, bardzo dużo różnych animacji dla dzieci jak i dorosłych. Najbardziej fajnym zajęciem była gra w piłkę z innymi gośćmi hotelu. Wszyscy dookoła była bardzo życzliwi. Cała rodzina mega zadowolona z pobytu, Bylismy tam 2 tyg.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto zaznaczyć w recepcji aby dali pokój z wyjściem bezpośrednio na baseny, skróci to o wiele podróżowanie po obiekcie.
2  Dziękujemy, przywarar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Royal Albatros ... G, Guest Relations Manager, Royal Albatros ModernaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Nasz Drogi Gościu!

Dziękujemy uprzejmie za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią o Royal Albatros Moderna!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za uznanie naszego kompleksu hotelowego oraz personelu. Cieszymy się również, że wspólnie z nami spędziliście niezapomniane wakacje.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Świetne miejsce, wszystkiego pod dostatkiem, jedzenie super, a obsługa fantastyczna! Obiekt bardzo duży, a wcale nie dało się tego odczuć. Polecam dla wszystkich. I rodzin z dziećmi i bez dzieci. Mam zamiar tam wrócić.

1  Dziękujemy, Kasiazawistowskaka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Royal Albatros ... G, Guest Relations Manager, Royal Albatros ModernaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Polecam ten hotel, zwłaszcza na pobyt z dziećmi. Czyste pokoje, bardzo dobre jedzenie, personel przemiły. Baseny i zjeżdżalnie dostosowane zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste, wygodne łóżka
1  Dziękujemy, sylwunia791

Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjazny dla Gości. Czysty, bardzo zadbany. Wiele atrakcji dla Dzieci i Dorosłych. Miła obsługa. Kilka restauracji + bary zarówno na plaży jak i na Basenach. Super klimat.

Do dopracowania : konieczność wyremontowania starszych pokoi. Zdecydowanie można dostrzec dwa standardy co nie powinno już przy tej klasie hotelu mieć miejsca.
Trochę do poprawy animacje ale ogólnie bardzo sympatyczny Team.

Miło spędzony czas- polecam

1  Dziękujemy, 123pawell
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Royal Albatros ... G, Guest Relations Manager, Royal Albatros ModernaOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Hotel idealny pod każdym względem. Przepyszne urozmaicone jedzenie,smaczne drinki zwłaszcza w Sport Barze :) pokoje czyściutkie sprzątane solidnie.
Bezpieczeństwo na obiektach basenowych na najwyższym poziomie. Mega miła obsługa na każdym szczeblu. Słowem urlop idealny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, wiolettak111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Royal Albatros ... G, Guest Relations Manager, Royal Albatros ModernaOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Nasz Drogi Gościu!

Cieszymy się również, że wspólnie z nami spędziliście niezapomniane wakacje.