Zrecenzowano 19 października 2015

Witam,

Ten Hotel to nasz pierwszy pobyt w Sharm - marzec 2015r. Zazwyczaj lądowaliśmy w Hurgadzie. Sea Club Aqua Park - to czystość, uprzejmość i fantastyczni ludzie. Super aqua park dla dzieci i dorosłych, rzeka na której miło się pływa pontonami. Jedzenie przepyszne, czysto, świeżo i bez kolejek. Super zespół animacyjny przy którym nie sposób się nudzić! Jak tylko nam się uda - bo hotel nie jest tani, to na pewno tam wrócimy!! POLECAM z zamkniętymi oczami, nawet jeśli na plażę trzeba dojechać busikiem i przejść przez siostrzany hotel WARTO. Pozdrowienia dla całej recepcji!!

• Data pobytu: marzec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: irina a, Guest Relations Manager, Charmillion Club Aqua ParkOdpowiedź udzielona 22 listopada 2015

Dear Valued Guest,

Thank you for choosing to spend your holiday with us at Sea Club Aqua Park Hotel & SPA. We very much appreciate your review and for sharing your holiday experience with others.

We are so pleased to read you were satisfied and we met your expectations.

On behalf of the entire team here at Sea Club Aqua Park Hotel & SPA, we look forward to welcoming you back again in the near future.

Thank you & best regards

Zrecenzowano 11 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla rodziny,idealne miejsce dla rodzin z dziećmi,obsługa hotelu zawsze uśmiechnięta,pomocni,pokoje czysciutkie.. Jedzenie dobre,codziennie inna kuchnia,obsługa zawsze czysto i rąk samo ubrana,restauracja jak i bar bardzo ładne, baseny czyste,obsługa na obiekcie zawsze pomocna...

Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Marlena K
Zrecenzowano 26 maja 2014

Byliśmy w tym hotelu w grudniu 2013 roku na 2 tygodnie w opcji all inclusive.
Hotel ładny, nowy ( w zasadzie podczas naszego pobytu był nadal w budowie), dużo atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych.
Jedzenie bardzo monotonne. Po tygodniu mieliśmy dość.
Alkohol ciepły.
Obsługa bardzo nachalna. Zwłaszcza barmani na basenach. Na początku są mili i przynoszą drinki sami z siebie, nieproszeni do twojego leżaka, ale jeśli nie da im się napiwku to później cię nie zauważają.
Ręczniki basenowe można wymieniać raz dziennie. Nie są płatne.
Hotel nie jest położony przy plaży. Można się wybrać do jego siostrzanego hotelu, który ma dostęp do plaży (kiepsko utrzymana. można sobie rozciąć stopę przez wystające kawałki rafy). Można tam korzystać z barów przy basenie i plaży.
Ogólnie hotel dobry. AquaPark jest sporym plusem.

• Data pobytu: grudzień 2013, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 30 kwietnia 2014

Spędziliśmy tam w kwietniu miły tydzień.Obsługa barów miła i uczynna (jeden z panów oddał swoją zapalniczkę w środku nocy-bar przy recepcji) W restauracji prawie"prywatny kelner".Posiłki smaczne,wieczorem wręcz nadmiar.Jesli ktoś miał uwagi,to skąd tak pełne talerze w rękach gości.Pokój czysty,posciel nawet bez koniecznosci zmieniana.Nie znam imion personelu,ale bardzo sobie zasłużyli na słowa uznania.Z zespołu animatorów tancerz w okularach bezkonkurencyjny.Za życzliwość i cierpliwy usmiech podziwiam wszystkich.Raj dla dzieci i relaks dla starszych.Moja znajomość języków rozpaczliwa,więc było niełatwo było pogadać.Poland.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój na górze ma duży taras i widoki na dwie strony,a słońca do bólu.
  • Data pobytu: kwiecień 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Stanisław J
Zrecenzowano 3 grudnia 2013

Hotel z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Jedzenie jak dla mnie mało smaczne, ale głodni nie chodziliśmy. Animacje były ciekawe, nie opuściliśmy ani jednej. Wieczorem przyjemnie było siedzieć przy stolikach na tarasie i sączyć drinki. Alkohol nawet niezły. Można było tam posłuchać muzyki i śpiewu na żywo. Barek czynny 24 h , ale tylko raz sprawdziliśmy, czy rzeczywiście działa bez przerwy. Udało nam się to, jak wracaliśmy z Jerozolimy o 3-ciej nad ranem. Obsługa bardzo sympatyczna, ludzie przebywający w hotelu tez świetni .Rafa przy pomoście śliczna. Ogólnie polecam ten hotel.

• Data pobytu: październik 2013, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, mikulinda-is-one