Zrecenzowano 5 czerwca 2013

Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu,naprawdę nie ma się czego czepiać.Posiłki faktycznie dość monotonne jednak zawsze znalazłem coś dla siebie(dwa tygodnie pobytu).działa restauracja włoska potrawy serwowane i indyjski w formie bufety szwedzkiego.Bary też serwują posiłki-hodowli,hamburgery,frytki,rybę panierowaną.Nie trzeba wychodzić z basenów żeby coś zjeść.Malkontentów odsyłam nad Polskie morze na rybkę i małe piwo za odpowiednią kwotę.Pokój ok.nie patrzyłem na to czy fugi między kafelkami są równe.Rozkład i funkcjonalność pokoju oceniam jako dobre.Plusem dla hotelu jest stały nie limitowany dostęp do wody pitnej,idziesz do baru i zawsze dostaniesz wodę w butelkach 0,7l.W lobby działa trochę wolno,ale działa darmowy internet,dostęp /FREE FOR YOU/.Baseny i aquapark polecam wszystkim,nigdy nie brakowało leżaków.Polecam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokojów: Bądź miły przy meldunku,a dostaniesz fajny pokój.Pamiętajcie o wifi w lobby.
  • Data pobytu: maj 2013, podróż z rodziną
16  Dziękujemy, Adres32
Zrecenzowano 31 maja 2013

Byliśmy w Sea Club Aguapark 7 - 21 maja 2013. Hotelu nie poleciłabym znajomym, 95 % Rosjan. Wszystko kręci się wokół nich.
Byliśmy z mężem w Egipcie po raz 3 więc mamy porównanie.
Recepcja porozumiewa się po tylko rosyjsku i w b.słabym angielskim. Obsługa bardzo miła i chętna do wszelkiej pomocy (oprócz recepcji). Pokoje jak wszędzie chociaż sprzątający robią figurki z ręczników zamiast dokładniej sprzątać. Jedzenie ok tak jak wszędzie, każdy znajdzie coś dla siebie. W drugim tygodniu wiele o więcej osób, więc brakowało trochę miejsca na stołówce. Rano nie da rady napić się ciepłej herbaty lub kawy, brak kubków ( do śniadania kubki i napoje ciepłe roznoszone były przez obsługę). Hotel nowy ale byle jaki fatalne wykończenie, aguapark fajny, i mały i duży. Zjeżdżalnie czynne od 10 do 17 z przerwą godzinną w południe. Kolejki po pontony. Duży basen również czynny tylko do 18 (woda schładzana). Basen z falą w dalszym ciągu był nieczynny. Dojazd do plaży hotelowym busikiem, pieszo nie da rady. Hotel 5 km od lotniska, samoloty ciągle latają, ale nam to nie przeszkadzało. W nocy nie słyszeliśmy nic. Hotel oddalony od miasta 20 min. taksówką Opieka rezydentów super, wycieczki braliśmy z biura, wszystkie ok. Biuro Sun Fun zapewniło opiekę, przejazdy dojazdy. Animacje dla dzieci i dorosłych codziennie. Miejscowe 2 animatorki są super, świetny kontakt z dziećmi ( nasza wnuczka 3 razy była w przedszkolu, zawsze bardzo zadowolona), pozostałe 2 Rosjanki nijakie. Lot mieliśmy opóźniony tam 1,5 godziny z powrotem 40 minut ( linie lotnicze to EnterAir).
Kolejnym razem wracamy do Hurgady.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój mieliśmy w segmencie B 6 na ostatniej 2 kondygnacji ,nad restauracją włoską. Brak światła pod prysznicem. Pokój z dostawką dla wnuczki, Trochę ciasno przy korzystaniu z szafy.
  • Data pobytu: maj 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Jolanta B
Zrecenzowano 25 lutego 2013

polecam ten hotel ale od sezonu wszystko bedzie skonczone na 100% teraz jest dobrze ale faktycznie nie wszystko dziala wrucilismy z tego hotelu 25.02 2013 baseny sa podgrzewane ale gluwnie ten dzieciecy - rewelacyjny /to co jest jeszcze w wykonczeniu nie przeszkadza wypoczywajacym /jedzenie wysmienite/obsluga super /spratanie pokoi troche kuleje /silownia rewelacyjna/animacje dla dzieci faktycznie takie sobie ale dzieci sie nie nudza wszedzie czysto grzecznie i milo a nie bylam tylko raz w egipcie

Wskazówka dotycząca pokojów: w glownym budynku jest troche glosniej do godz.23
  • Data pobytu: luty 2013, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, kasia313
Zrecenzowano 9 lutego 2013

Jestem bardzo zawiedziona tym hotelem, po 3 dniach zmieniłam ten '5cio gwiazdkowy' hotel na 4ro z dużo niższym standartem a bawiłam sie w nim dużo lepiej niż w Sea Club.. Jest nie skończony, codziennie, zamiast wypoczynku w miłej atmosferze- ciągły plac budowy (koparki, piły, młotki itp za głową). Aqua park niby jest, niby super, tyle że nie skończony. Najśmieszniejsze było, kiedy 4 panów układało kamienie, jako 'ozdobę' rwącej rzeki, a cała zaprawa spadała do wody na dno, czy naprawdę, my goscie hotelowi, mamy się później 'bawić' w wodzie z betonem na dnie?! Do pokoi nie mam zastrzeżeń, gustowne, ładnie urządzone, czyste, jedyny problem to ciśnienie wody w prysznicu- aby umyć głowę musiałam stać w zimnie ok. pół godziny, żeby spłukać szampon.. Jedzenie takie sobie, w ogóle nie zróżnicowane. Na malutką pizze na lunchu trzeba czekac 10 minut.. Animacje? Haha, jedynie w języku rosyjskim, mini disco dla dzieci to taniec w okół malutkiej fontanny.. Żadnej dyskoteki, brak lobby baru, siłownia jest, tyle że zamknięta z owiniętym sprzętem, brak spa, brak sklepów, .. Plaża, do której trzeba najpierw dojechać, a później od bramy dojść ponad kilometr, żeby zobaczyć, że plaża, która była reklamowana, jako jedna z piękniejszych, to jedno wielkie ŚMIESZNE kłamstwo?! Malutka, beznadziejna, po prostu dno..
Może za pół roku, góra rok ten hotel bedzie godny swoich 5ciu gwiazdek, ale aktualnie go nie polecam...

• Data pobytu: styczeń 2013, podróż ze znajomymi
10  Dziękujemy, Mada S
Zrecenzowano 30 stycznia 2013

Właśnie wróciliśmy z najgorszych wakacji,z mężem i dzieckiem.Po pierwsze lokalizacja,koło ronda,na pustkowiu,ciągły hałas koparek,prac remontowych.Aquapark niedokońca skończony,brak rwącej rzeki i Fali,żadnego podgrzewanego basenu,na dnach basenów piasek.Jedzenie fatalne,brak urozmaicenia,nawet soki były rozwadniane!!!Trzeba było się o wszystko prosić,nawet o herbate czy kawe.Obłusga niemiła.W pokojach nie było czasem ciepłej wody,a ciśnienie w kranach było porażająco niskie.Na plaże o której piszą,że jest 1km od hotelu to bzdura,gdyż do samego drugiego Hotelu Sea life było może z 1km,a potem trzeba było kolejny km aby dojść do niej.Żadnych animacji,ani w dzień ani wieczorem,bardzo daleko mu do 5 gwiazdkowego hotelu,4* są lepsze niż ten.Wi-fi to chyba jedynie z nazwy,nie dało się żadnej strony odtworzyć.Jestem bardzo zażenowana tym hotelem i biurami które je tak oferują,był to mój 7 raz w Egipcie i mam duże porównanie,jednak ten hotel przebił wszystko w swojej beznadziejności.NIe jest to tylko nasza opinia,ale również innych osób spędzających tam wakacje,które będą ubiegać się o reklamacje.Naprawdę,ten hotel nie nadaje się do użytku.

• Data pobytu: styczeń 2013, podróż z rodziną
8  Dziękujemy, Malwina K