Wyświetl ceny
Lubisz oszczędzać? Sprawdzamy aż 200 witryn, szukając najniższych cen
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Śniadanie w cenie
Jaz Mirabel Beach(Nabq Bay)
Zouara Hotel(Nabq Bay)
Zrecenzowano 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia piękna plaża rafy baseny pokoje czyste atrakcji nie brakuje w towarzystwie animatorów każdy znajdzie coś dla siebie obsługa miła posiłki urozmaicone nawet fit dziś ostatni drink jutro do domu z wieloma wrażeniami polecam mamy ochotę wrócić tu za rok w miłym towarzystwie spędziliśmy urlop pozdrawiamy

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Roman W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FakherKHALIFA, General Manager, Barcelo Tiran SharmOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2017

Dear Roman!

I would like to thank you for sharing your good review with us.
I am pleased to see you have a nice vacation in our hotel and you enjoyed all our facilities, service provided and beautiful nature of Red sea.

We are all looking forward to see you again soon

Best regards,

Zrecenzowano 14 marca 2017

Byłem w tym hotelu wspólnie ze znajomymi w styczniu, kiedy w Polsce były te największe mrozy... Rozpisywał się nie będę. Hotel jeśli chodzi o obsługę godny polecenia - bez zastrzeżeń. Wiadomo, że w tych rejonach trzeba mieć ze sobą dolary, tak się tam przyjęło. Jeśli chodzi o naszą grupę, to byliśmy zadowoleni.
Pokoje bez zastrzeżeń, duże i z widokiem na morze. Plaża i morze, moim zdaniem rewelacja, jeśli chodzi o rafę / naprawdę warto zabrać ze sobą sprzęt do snurnkowania oraz chociażby pokrowiec na telefon do nurkowania. To jest największy plus tego hotelu. Jedzenie dla mnie było słabe i bardzo mało, nie wiem, czy to wina tego, że było mało gości i hotel głównie przystosowany pod rosjan. Byłem drugi raz w Egipcie i drugi raz złapała mnie zemsta...
Podsumowując, hotel w cenie promocyjnej i gościom nastawionym typowo na spokojny odpoczynek można polecić.

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, malinb216
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FakherKHALIFA, General Manager, Barcelo Tiran SharmOdpowiedź udzielona 15 marca 2017

Dear our value guest!

I would like to thank you for sharing your experience with us, it is much appreciated.
I am very pleased that you had a very good time with us and enjoyed you vacation with beautiful nature, our polite staff and our service. We are attentive to each comment and always we believing in our brand value which is the genuine care and comfort of our guest is our highest mission

We hope to have the opportunity to welcome you here again soon

Kind Regards,

Barceló Tiran Sharm

Zrecenzowano 1 marca 2017

Pobyt z dzieckiem luty 2017. Hotel bardzo słaby , nie lubię się czepiać bez powodu , ale już byłam w tej sieci hoteli i mam porównanie. Ten hotel to słabe 3 gwiazdki i nie wiele ma wspólnego z Barcelo. Zacznę o tego że Sharm teraz wygląda jak po wojnie nuklearnej. Nie wiele hoteli funkcjonuje normalnie, miedzy nimi stoją i straszą zdewastowane , zrujnowane hotele albo zaczęte i niedokończone .Na ulicach pusto , tylko nieliczne sklepiki przetrwały kryzys , reszta zamknięta. Pogoda w lutym w kratkę. 3 dni zimna , siedzieliśmy w kurtkach puchowych na plaży , w basenie dziecko pływało w piance po mimo podgrzewanej wody.W pokojach było bardzo zimno . Recepcja zaproponowała nam dodatkowe koce ....Pogoda w zimę to loteria .
A teraz hotel . Trwają prace budowlane , rusztowania na elewacjach , robotnicy są w sumie nie uciążliwi tyle ze czasami zalatuje chemikaliami i farbami ...W hotelu mało gości wiec atmosfera leniwa . Dzieci się nudzą , animacja bardzo słaba . Klubik dla dzieci praktycznie nie działa . Otwarty do 17, kiedy dzieci są na plaży albo na basenie. Pokoje duże ale kiepsko sprzątane . farba ze ścian odchodzi płatami .Łazienka zagrzybiona , prysznic rozwalony , kran także .Odpływ zatkany . Wieczorem tylko mini disco dla dzieci 20 min w małej salce ( bo amfiteatr zamknięty), na które nikt nie przychodzi, Jedzenie codziennie takie samo . Sporo warzyw ale owoce jak na lekarstwo. Odzysk jedzenia mają opanowany ... Moja mama niestety złapała zemstę, my z córką nie. Następna paranoja to bar przy plaży. Brudne szklanki do wody , wszystko się lepi od brudu. Bar z przekąskami( frytki , pizza dramat i hamburger(nie próbowałam) otwarty od 13 do 17. W czasie gdy jest obiad .Leniwy , arogancki kucharz . Trzeba było polować na frytki ....Obsługa raczej ok , dyskretna ale na plaży trzeba mieć dolary w kieszeni , normalka w tym kraju. Na wszystko trzeba długo czekać , pracowici to oni nie są ...w recepcji jest jeden pan bardzo arogancki .Internet baardzo słaby tylko przy recepcji . Sejf w pokoju jest ale nasz był zepsuty .
I jeszcze nie miła sytuacja w sklepiku hotelowym . Moja mała córka weszła obejrzeć coś tam, i w rączce miała figurkę kotka kupiona w innym sklepiku . Gdy wychodziła jakiś pan zagrodził jej drogę i wyrwał tego kotka z ręki. Widziałam to przez szybę i mnie zamurowało . W tym sklepie nie było takich kotków a on myślał ze ukradła . Dziecko się wystraszyło , moja reakcja była natychmiastowa i bardzo ostra . Niesmak pozostał...Ogólnie nie polecam tego hotelu zwłaszcza rodzinom z dziećmi , na pewno tam nie wrócę.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ania C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FakherKHALIFA, General Manager, Barcelo Tiran SharmOdpowiedź udzielona 3 marca 2017

Dear our value guest!

Let me seize the opportunity to thank you for the both effort and time which you spent to write your comment regarding to your recent stay at Barcelo Tiran Sharm. Unfortunately that stay was not up your satisfaction? which made us sorry for that. And we would like to assure you that your comment will be handled seriously by our Management, in order to avoid such cases not to be happened again in the soon future. As our guests satisfaction is our main goal and priority. Also we would like to accommodate you again in our property, in order to regain your trust in Barcelo Tiran Sharm, also to show you how its different anc Changed. So it will be our pleasure if you can contact us though tiransharm.fom@barcelo.com

Kind regards,

Zrecenzowano 3 lutego 2017

Hotel dla chcących przebywać w ciszy. Znajduje się w najbardziej wietrznej zatoce ( wiemy z własnego doświadczenia, puchowe kurki były przydatne zwłaszcza na animacjach w amfiteatrze). Ma dużą piaszczystą plaże z łagodnym zejściem do morza, piękną rafą, mnóstwem kolorowych rybek. Jedzenie dobre, smaczne desery, ciasta. Pokoje bardzo duże, czyste, z widokiem na morze. W każdym jest żelazko, deska do prasowania, czajnik, sejf, TV, lodówka. Hotel ma swój styl, różni się od egipskiego.

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, lato2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FakherKHALIFA, General Manager, Barcelo Tiran SharmOdpowiedź udzielona 5 lutego 2017

Dear Lato2015,

I would like to thank you for been our guest recently and for taking the time to share with us your review.

I am very pleased that you had a fantastic time with us and that you where impressed with the high standard of service our staff provide.

I hope to welcome you here again soon.

Best Regards,

Barceló Tiran Sharm

Zrecenzowano 23 grudnia 2016

Duże i ładne pokoje w wiekszosci z widokiem na morze ;) Bardzo dobra lokalizacja hotelu nie ma obok żadnych molochów a Barcelo jest kameralnym hotelem z piękną rafą koralową, dla ludzi ktorzy znaja sie na snurkowaniu i nie boja sie wyplynąc poza oznczony teren pływania przepiekna rafa koralowa , animatorzy bardzo pomocni i nie nachalni , ja najbardziej polubilem Almara ktory podczas kontuzji kolana poratowal mnie mascia i ciagle sie pytal czy wszystko wporzadku jedzenie typowo egipskie ale glodny chyba nikt nie chodził :) Barmani rewelacyjni przynosza drinki do stolika na stołówce kelnerzy rowniez bardzo pomocny nawet mi zupe do stolika nosili wiec starali sie jak mogli ! Bardzo dobry hotel i pierwszy moj w życiu do ktorego bym chetnie wrocil a troche hoteli juz w zyciu odwiedzilem :) Powodzenia i już tęsknie .... <3

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kejt2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FakherKHALIFA, General Manager, Barcelo Tiran SharmOdpowiedź udzielona 24 grudnia 2016

Dear Kejt!

We would like to thank you for been our guest recently and for sharing with us such a lovely review.
We pleased to see that you enjoyed your vacation with us and that you’d like to return. We are all very grateful for your positive comments.

We all look forward to seeing you again here soon in Barcelo Tiran Sharm.

Kind regards,