Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Od 30 października do 6 listopada 2018 byliśmy aż 19 osób rodzinie w Egipt Rehana Resort Bech aqapark .NIE POLECAM .Podmieniaja pieniądze w sejfie na fałszywe ,chodzi o 100 dolarów lub euro .w jednym sejfie podmienili dolary a w drugim euro .byly to pokoje na parterze oraz pary które chodziły na masaż na którym za każdym razem pytani z którego pokoju są .Bylam z15 razy w Egipcie i pierwszy raz podmienili pieniądze dobre na fałszywe .Pisze po to aby chronić innych turystów .pilnujcie się na każdym kroku już nie mówiąc o brudnych pokojach zawsze były zaniedbane ale te w tym hotelu masakra .NIE POLECAM -FAŁSZYWE PIENIĄDZE

1  Dziękujemy, Beata C
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tragiczne, pracownicy barów wyglądają jakby tam byli za karę, chodzą nadąsani, w restauracji z szybkim jedzeniem bardziej najadaja się ptaki niż ludzie, w barach brakuje alkoholu, kierownictwo hotelu zachowuje się jakby byli Panami świata. Moja ocena ? -1/10. Osoby, które piszą, że hotel fajny czy coś podobnego chyba nie byli w prawdziwych 5* w Egipcie w bardzo podobnej cenie.

1  Dziękujemy, 430mariuszr
Zrecenzowano: 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel nas zawiódł nie odpowiada standardom pięciogwiazdkowego hotelu. Hotelu jest brudno szczególnie na stołówce ptaki wyjadają stats wystawionych z jedzeniem. Obsługa kelnerów nie jest miła ten leży raczej w brudnych ubraniach hotel sprawia wrażenie ciasnego mocno zabudowanego brak przestrzeni na alejkach ludzie się przyciskają. Po dwóch dniach przenieśliśmy się do innego hotelu nieopodal i okazał się o niebo lepszy.

Dziękujemy, GrzWeg
Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jak w tytule. Lata świetności ma za sobą aczkolwiek nie ma na co narzekać. Hotel w sam raz dla rodzin z dziećmi. Duża ilość basenów (osiem stref basenowych) zapewnia gościom swobodę wyboru miejsca na leżakach. Nawet o godzinie 9.00 - 10.00 bez problemu znajdziemy dobrą miejscóweczkę. Baseny w miarę czyste.( 4*na 5*)
Pokoje przestronne -poprawne. Łazienki w pokojach to troszkę loteria. W jednym pokoju ok , natomiast w innym już trochę gorzej. Ze względu na wielkość kompleksu polecam wybierać pokoje w budynkach 2,3 i 4 ( odpowiednik numerów pokoi 2000 , 3000...) ze względu na to , że są położone w centralnej części kompleksu ( 10-20$ w paszporcie pomoże w przekonaniu recepcjonisty żeby to był ten a nie inny budynek )
Jedzenie niestety monotonne, a wybór nie za duży. Na kolacje polecam iść na 18.30 ponieważ wtedy wybór jest największy i smakołyki szybko znikają ze stołów, a obsługa nie uzupełnia tego co się skończyło.
Animacje to najmocniejsza strona tego hotelu. Ekipa animatorów robi świetną robotę. Szczególne podziękowania dla Zizu, Zorro, Ananasa , a w szczególności dla naszej rodaczki Kaji Bez Was ten to już nie to samo!!! BRAWO
Reasumując , hotel fajny ze średnim jedzeniem. Teren hotelu czysty, pokoje poprawne. Tragedii nie ma, ale i szału również. Jest dobrze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, BartoszSwiderski
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niedawno wrocilismy z dwutygodniowego pobytu w Rehana Royal Beach. Ogolnie jestesmy zadowoleni z pobytu, pokoje przestronne, czyste - pomimo tego ze lata swietnosci maja juz dawno za sobą. Jedzenie dobre kazdy znajdzie cos dla siebie. Kompleks jest bardzo duzy z roznica poziomow - spora ilosc schodow do pokonania w ciagu calego dnia. Bardzo duzo basenow o zroznicowanej glebokosci a takze wiele zjezdzalni - zdecydowanie najlepsza ta z pontonami, wiec kazdy powinien znalezc cos dla siebie. Bardzo ladna rafa koralowa przy hotelu, jednak nie da sie dluzej wytrzymac w wodzie niz 5 min bo strasznie sie rozpychaja ludzie i kopia nogami nawet po glowach. Najlepsza jednak jest grupa animatorow do ktorych nie mamy zadnych zastrzezen! Codziennie dawali z siebie wszystko pomimo tego ze calymi dniami zabawiali gosci. Rano stretching, rzutki kilka razy dziennie, aqua gym, belly dance, zumba i joga, nastepnie karaoke oraz tematyczne show do poznych godzin,a dla chetnych dodatkowe nocne dyskoteki. Animation team poza w/w zajeciami zabawial wszystkich gosci podczas "plazowania". Szczegolnie polubilismy nasza rodaczke -Kaje ktora robila wszystko abysmy sie dobrze bawili a jej zajecia stretchingu i jogi byly zdecydowanie najlepsze! Zoro rowniez - bardzo pozytywny czlowiek - niejednokrotnie sprawil ze smialismy sie do lez! Ogolny wizerunek calego hotelu podwyzszyla wlasnie ekipa animacyjna -za co serdecznie dziekujemy!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Edyta K