Zrecenzowano: 12 lutego 2013

W Rehana Royal Beach Resort przebywałam wraz z wnukiem od 29.01 - 05.02.2013. Pobytem jestem zachwycona. Kompleks hotelowy przepiękny, pokoje super , jedzenie bardzo dobre, - wszystko na szóstkę. Co do obsługi -mogę powiedzieć tylko jedno- REWELACYJNA. A co najważniejsze nie ma problemu z porozumieniem się gdyż w recepcji Hotelu pracują dwie cudowne polskie dziewczyny JOANNA I MARTA. W szczególności chciałabym podziękować Pani Joannie za pomoc jaką mnie obdarowała już od samego początku naszego pobytu- PANI JOASIU BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ.
Halina K. z Patryczkiem z Warszawy

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 3121 super
Termin pobytu: luty 2013
2  Dziękujemy, Halina_13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RehanaSharmElSheikh, Guest Relations Manager, Rehana Royal Beach Resort - Aquapark & SpaOdpowiedź udzielona 28 marca 2013

Witam serdecznie Pani Halinko,

serdecznie dziękuje za miłe słowa i bardzo się cieszę, że wakacje się udały. Czekam na następne Pani wakacje w naszym hotelu.

Gorąco pozdrawiam
Joanna

Zrecenzowano: 28 stycznia 2013

Witam,

Na wakacjach w hotelu Rehana Royal Beach byliśmy w październiku 2012 r. Hotel bardzo duży, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje przestronne i zadbane, sprzątane codziennie. Obsługa bardzo miła, nie wyciągają rąk po napiwki :) dużo basenów o różnej głębokości, dlatego hotel gorąco polecam rodzinom z dziećmi. Co do jedzenia to jak to w Egipcie, jeśli ktoś ma wysublimowane gusta to raczej tamtejsza kuchnia go nie uraczy, aczkolwiek nawet jak dla mnie nie idzie tam głodować, zawsze jest jeszcze Food Corner ze świeża pizzą, ryba i frytkami, czyli czymś co lubią wszyscy, bez względu na wiek:) Plaża duża, piaszczysta z dostępem do rafy. Przy brzegu pływa mnóstwo kolorowych rybek co stanowi nie lada gradkę dla maluchów. Co do animatorów, to chyba nie muszę sir rozpisywać, ponieważ robi to każdy piszący recenzję tego hotelu :) Dla mnie są filarem obiektu i to dzięki nim chce się tu wracać :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje rodzinne (jeden olbrzymi pokój, ale dzielony suwanymi drzwiami na dwa mniejsze, gdzie rodzice mogą zaznać odrobiny prywatności)
Termin pobytu: październik 2012
1  Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 17 stycznia 2013

Ogólne wrażenia bardzo dobre
Hotel przepiękny , zadbany, czysty ilość basenów ogromna ( dwa z podgrzewaną wodą ).
Na terenie hotelu obowiązuje allinclusive i ultraallinclusive.
Pokoje bardzo czyste i duże ( standard )
Droższe pokoje posiadają przed tarasem baseny w okresie letnim super sprawa w zimie za zimna woda.
Obsługa ogólnie średnia kilka osób wykazują się większym zaangażowaniem.
Jedzenie kiepskie byłem osiem razy w egipcie i jeżeli chodzi o jedzenie to ten hotel najgorzej wypada i tu jest problem Hotel naprawdę piękny z pięknymi tarasami widokowymi zwłaszcza z restauracji głównej piękny widok .
Hotel jeżeli chodzi o standard i czystość zasłużone 5 gwiazdek
Natomiast jedzenie niszczy wszystko i jedzenie oceniam na 2 gwiazdki.
Brak różnorodności jedzenia jeżeli ktoś wybiera się na dwa tygodnie to na pewno nie przytyje :)
Bardzo dużo Rosjan , animacje dla dzieci tylko po Rosyjsku

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z numerami 3XXX są najbliżej plaży i basenów ze zjeźdzalniami
Termin pobytu: styczeń 2013
2  Dziękujemy, MariuszO
Zrecenzowano: 5 grudnia 2012

Stanowczo nie polecam tego hotelu właśnie wróciliśmy z paczką 6 osobową. Jedzenie codziennie to samo, alkohole mogą by ale pomimo tego że mieliśmy wszystko w cenie to problem był otrzyma więcej niż jednego drinka odrazu pytali się dla ilu osób i tyle dostaliśmy. 95% procent Rosjan którzy awanturowali się pod wpływem alkoholu których można było spotkac śpiących przy stolikach. Pokoje wymagające remontu szczelinami w łazience jak i pokoju wychodziły ogromne mrówki nie raz byliśmy pogryzieni. ODRADZAM,ODRADZAM, ODRADZAM

Termin pobytu: listopad 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano: 30 listopada 2012

Myslalam ze tym razem trafie na fajny hotel, bo srednia ocena byla raczej dobra, ale znow rozczarowalam sie.
Z plusow:
- duzy teren przy hotelu z wieloma basenami, wiec nikomu nie zabraknie
- piekny widok na morze za doplate
- obsluga

Z minusow:
- jedzenie jest caly czas powtarzalne i nie smaczne (wino i soki wrecz ochydne)
- standard pokoi pozostawia wiele do zyczenia (poszarpane, z nalepkami, remont zrobiony bardzo niestarannie, itp)
- duzo mrowek w lazience (pojscie do lazienki w nocy wymagalo wielkiej odwagi)
- plaza jest jak dla mnie nieywgodna, bo bardzo dlugo jest nizki poziom wody, a pozniej od razu 25m. Na tej glebokosci 25m mozna plywac tylko w okreslonym miejscy pod okiem ratownika, ale czesto byla czerwona flaga + ludzi w tym miejscu jest mega duzo i plywaja jak sledzie w puszce, wiec korzystalam z basenu

Termin pobytu: październik 2012
1  Dziękujemy, KateB690