“Wybornie!!!”
Konoba Fortin — recenzja

Konoba Fortin
Nr 11 wśród 110 Restauracje (Trogir)

Pysznie! Tak pysznego grillowanego tuńczyka nigdy nie jadłam! Ziemniaczki podawane z czosnkiem i ze szpinakiem-Chorwaci często piszą z bočwinką;))-skradły moje serce! Wszystko mniam, mniam!
Polecam!

Dziękujemy, 376anetar

Chodziliśmy po starym mieście i ta właśnie restauracja nam przypadła do gustu. Ceny super w porównaniu do starego miasta a jest tuż przy nim. Super obsługa, bardzo bardzo dobre jedzenie a spróbowałem większa ilość potraw. Polecam!!!!

Dziękujemy, 729adriank
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, miły spokojny lokal, dobra obsługa. Doskonałe mule , świetna pizza no i risotto , palce lizać.

1  Dziękujemy, m_pawl
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miła obsługa, pyszne jedzenie na które nie czeka się długo. Zarówno ryba, mięsa jak i owoce morza są dobre. Polecam, zdecydowanie warto.

Dziękujemy, karoluPL
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, przede wszystkim pyszne ryby. Sympatyczny gospodarz. Na koniec pyszna naleweczka dla kazdego
;) Polecam!!

Dziękujemy, Wiolciaaaaa

Konoba Fortin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Fortin? Podziel się wrażeniami!