Przepiękne miasto!

Niesamowity urok uliczek, można chodzić godzinami. Przepiękne położenie. Świetne targowisko. Piękna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
DominikaF365
Kamień Śląski, Polska
Magiczna starówka

Stare miasto w Trogirze jest perłą Adriatyku. Będąc w Splicie trzeba tu przyjechać! Magiczne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 253)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić i poznać historię tego klimatycznego miejsca będąc w Chorwacji. Piękna starówka na którą zawsze wracam, gdy tylko jestem w tym rejonie :) Wieczory są szczególnie klimatyczne, można zjeść kolację lub wypić drinka słuchając muzyki na żywo.

Dziękujemy, katarzynat36
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już 3 wizyta w tym pięknym kraju. Trogir jednak troszkę mnie zaskoczył. Wcześniej odpoczywalismy w Crikvenicy i Splicie i tam naprawdę było wiele możliwości zakupów w przystępnych cenach, chodzi mi tu o bary, restauracje czy pamiątki. Trogir oczywiście posiada wiele restauracji jednak ceny w/g mnie są znacznie zawyżone. W centrum nie ma ani jednej restauracji z tanimi posiłkami w/g aplikacji TripAdvisor nie licząc lodziarni. Koszty pamiątek kilkukrotnie droższe nawet o 100% niż np w Splicie. Pojechaliśmy na wycieczkę do Splitu i podam przykład magnesów Split od 10kun Trogir od 20kun. Piwo w restauracji Split od 15kun Trogir od 20kun. Wyspa jest mała i zdecydowanie wystarczy 1 dzień żeby ją zwiedzić i taki model wakacyjny polecam, odradzam natomiast stacjonowanie w Trogirze drogo jak diabli. Jednorazowy obiad imieninowy córki zakończył się rachunkiem 209zł na 3 osoby. Czy to dla Ciebie drogo czy tanio odpowiedź sobie sam dla mnie drogo jak za 2 porcje makaronu frutti Di mare i pizze. Dla porównania obiad w Splicie 120zł. Aha no i do Trogiru są wodne taxi 34kuny za osobę w jedną stronę ze Splitu.

Dziękujemy, Skiper S
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe miasteczko z bardzo interesującą historią. Niezliczona ilość restauracji i parę dobrze zachowanych zabytkowych budynków. Naszym z "must see" na liscie miejsc do odwiedzenia będąc w okolicy. Trzeba sie liczyć z klimatem i natężeniem turystów w sezonie. Mimo wszystko z pewnością warte polecenia

Dziękujemy, remekr2017
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trogir to urocze miejsce, miasto w pigułce, czuć upływ czasu, zawsze smakuje dobrze, zwłaszcza poranna pora. Poranna kawa na nadbrzeżu jest jak rytuał, który musisz spełnić żeby poczuć to miasto.

Dziękujemy, marekj_zefb
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzając Trogir nie wiedziałam czego sie spodziewać . Jedni byli na tak inni nie bardzo zadowoleni . Zakochana od pierwszego spaceru. Dość dużo turystów ale to mi nie przeszkodziło aby ponownie wrócić kolejnego dnia o 8 rano na spacer magicznymi uliczkami ... Spacer byl zupelnie spontaniczny bez informacji co zwiedzić. Okazalo sie ze trafilam wszędzie tam gdzie być powinnam. Za rok powrót do wspomnien Pod wielkim wrażeniem.

1  Dziękujemy, C8722LTjoannas