Trogir

“Viborne 😉”
Dida Moj — recenzja

Dida Moj
Nr 26 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie! Można spróbować lokalnej kuchni w najlepszej odsłonie. Bardzo sympatyczna atmosfera. Obsługa docenia 'stałych klientów'. Polecam!

Dziękujemy, Maria P

Zrecenzowano 1 lipca 2018

Bardzo dobre jedzenie w rozsądnych cenach, sympatyczna obsługa. Jeśli mieszkasz w pobliżu, warto tam zajrzeć:-)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, EwelinaNL
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Smacznie, regionalnie, duże porcje. Sympatyczna obsługa. Ceny porównywalne jak w innych restauracjach jednak korzystne. Smaczne lody. Wracamy z przyjemnością, chociaż mamy do przejscia ok 2 km w jedna stronę a po drodze wiele innych miejsc z jedzeniem.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 598nataliaw
Zrecenzowano 24 marca 2017

Doskonała konoba o umiarkowanych cenach i rewelacyjnym jedzeniu. Bardzo dobre ryby i kalmary. Zamówiliśmy u nich peke mięsną - rewelacja. tylko trzeba to zrobić dzień wcześniej bo przyrządzenie peki trwa ok 3 godzin. Podczas pobytu codziennie w 8 osób odwiedzaliśmy tą konobę i za każdym razem wszyscy chwalili jedzenie. Dlatego polecam jak ktoś będzie w pobliżu.

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Benedykt_07
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce z doskonałym jedzeniem, miłą, pomocną obsługą, pięknym widokiem.
Świeże ryby , które sami wybieramy i na naszych oczach są grillowane. Mięsa grillowanie również doskonałe, podobnie jak zupa rybna. Przed podaniem rachunku zostaliśmy poczęstowani świeżym arbuzem i melonem.
Jak dla mnie to chyba najlepsza konoba, w której jedliśmy w trakcie naszego 11 dniowego pobytu w Chorwacji :-)

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, gojka

Dida Moj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Dida Moj? Podziel się wrażeniami!