“Super”
Pizzeria Kristian — recenzja

Pizzeria Kristian
Nr 2 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Serdecznie polecam. Jedzonko przepyszne. Jedliśmy cevapi, grillowana pierś z kurczaka oraz domowej roboty makaron z krewetkami. Do tego na początku dostaliśmy chlebek(podpłomyk)z oliwa i czosnkiem a na koniec posiłku super likier. Dodajmy do tego 4 kufle zimnego piwka. Wszystko razem kosztowało około 400kun (około 55 euro). Dla mnie numer 1 w Trogir.

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie największego ruchu kolejka może zaskoczyć. Jednak perfekcyjna praca obsługi powoduje że kolejka zmniejsza się w znośnym tempie. Jedzenie pyszne podane ładnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Miejsce godne zwiedzenia. Uwaga wejście od tyłu czyli od ogródka.

Dziękujemy, 376_ukaszm
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pizza bardzo smaczna a przede wszystkim bardzo szybko podana. Obsługa bardzo sprawnie wykonuje swoją pracę. Ceny jak na centrum Trogiru, bardzo przyzwoite .

1  Dziękujemy, ilik89
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było tak smacznie, a my tak głodni, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć. Naprawdę pysznie i przemiło. Knajpka pomiędzy kamienicami, miły przeciąg, wspaniała atmosfera.

Dziękujemy, piotrd882
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy tam makaronów, pizzy i ryb. Wszytko doskonałe i ceny jak na Trogir przywoite. Obsługa również fantastyczna :)

Dziękujemy, Paulina S

Pizzeria Kristian — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Kristian? Podziel się wrażeniami!