“Pysznie, dużo i przemiła obsługa. ”
Pizzeria Kristian — recenzja

Pizzeria Kristian
Nr 3 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było tak smacznie, a my tak głodni, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć. Naprawdę pysznie i przemiło. Knajpka pomiędzy kamienicami, miły przeciąg, wspaniała atmosfera.

Dziękujemy, piotrd882

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy tam makaronów, pizzy i ryb. Wszytko doskonałe i ceny jak na Trogir przywoite. Obsługa również fantastyczna :)

Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, które jednak przewyższa gościnność właściciela - Krystiana. Na pożegnanie uściski i domowy likierek.

Dziękujemy, 786rafalg
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie składało się z dwóch makaronów frutti Di mare 110kun/porcja oraz pizze hawai 79kun, woda 1L 28kun i piwo 28kun co łącznie dało kwotę 355kun/209zł. Makaron był smaczny jednak oczekiwałem czegoś innego jadłem już taka potrawę gdzie indziej i tam miałem dwie duże krewetki kilka muszli w skorupkach małży itd tutaj dostałem coś w rodzaju mieszanki morskiej z drobnymi częściami owoców morza porównał bym to jak bym dostał zamiast gulaszu mięso mielone obydwa dania smaczne jednak różnice widać. Pizza również bardzo dobra odpowiednio wypieczona nie kluchowata, ciasto idealnie cienkie, podawana z oliwkami. Posilki dobre jednak uważam że nie warte tych cen. Jadłem lepsze i wiele taniej. Obsługa na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Skiper S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy przez tydzień codziennie i za kazdym razem wszystko smakowało rewelacyjnie:) Gnochi-boskie, Carbonara-zjawiskowa, Calamari-Mięciutkie jak niebo w gębie, kotleciki jagnięce-palce lizać. Salatka z ośmiornicy i pizza jedne z najlepszych jakie jedliśmy. Właściciel Kristian wita i żegna wszystkich gości dnając przy tym o poziom serwisu kelnerów. Polecam :))

Dziękujemy, maciej_gierdal

Pizzeria Kristian — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Kristian? Podziel się wrażeniami!