“Pyszne jedzenie”
Konoba Škrapa — recenzja

Konoba Škrapa
Nr 55 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Zamówiliśmy zupę rybna, grillowanego labraksa, sałatkę z tuńczykiem i stek z rekina. Wszystko bardzo smaczne, nie przesadzone. Sympatyczna obsługa-bez specjalnego narzucania się. Przemiłe miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, bielewska

Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tego się nie da opisać .. tu trzeba być ..Te dania , te potrawy , ta obsługa 10/10. Za każdym razem kiedy jestem w Trogirze obowiązkowo tu wpadam .

2  Dziękujemy, Wielenbach
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ponowna wizyta tego lata-tym razem były na talerzu pieczone kalmary oraz kalmary z rusztu. Dania bardzo smaczne, bardzo ładnie podane, przyjazna i miła obsługa, cenowo jest ok. Polecam bardzo, sama jestem tutaj drugi raz i wrócę jesli tylko będzie okazja.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, BroniCikacz
Zrecenzowano 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilka dni temu w tej restauracji... Zamówiliśmy zupę rybną, risotto z owocami morza, oraz spaghetti bolognese... Okazało się, że zupa rybna to rosół z dosłownie szczyptą ryby, w półmisku W risotto surowe owoce morza (3 st omułki i jedna krewetka ) . Niedoprawione, wręcz ohydne i śmierdzące !!! Po prostu katastrofa kulinarna . Spaghetti zjadliwe, ale też mam co do niego, wiele do życzenia... Najlepsze jest to, że polecają tą restaurację w przewodniku MARCO POLO . Nie polecam tej restauracji, z czystym sumieniem

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Cosmopolitan780504
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Konoba Skrapa to przemiła obsługa i kapitalny klimat. Kilka miesięcy temu Syn polecił mi żeby przy okazji pobytu w Trogirze właśnie tam zjeść. Została zamówiona dorata z warzywami z grilla, czewapcziczi oraz naleśniki z czekoladą i lodami. Wszystko ładnie podane. Ceny przystępne. Obsługa zainteresowana tym czy nam smakuje. Przemiłą dziewczynę ze zdjęcia, która tam pracuje bardzo serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękuję Paniom w kuchni, które te dania przygotowały. Przy okazji na pewno wrócimy i innym polecimy!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, BroniCikacz

Konoba Škrapa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Škrapa? Podziel się wrażeniami!