“Dobrze ale drogo”
Restaurant Kamerlengo — recenzja

Restaurant Kamerlengo
Nr 16 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną tam dzisiaj i muszę przyznać że ryba z grilla wyśmienita. Wzięliśmy całą rybę see brass (chyba powinno być sea bass ale kelner upieral się że to sea brass). Danie zostało podane w miarę szybko i naprawdę było bardzo dobre. Jednak jak dla mnie ostateczny rachunek 580 kun za rybę plus kieliszek wina i ice tea....to trochę dużo.

Dziękujemy, 348andrzeju

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rybka z grilla fantastyczna, obsługa mega sympatyczna. Zamówiliśmy również steka i cevapi - generalnie wszystko godne polecenia. Sceneria tez urokliwa,

Dziękujemy, bbb1112015
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wygląda ładnie, flaga certificate of excelence od TA wabi skutecznie, jednak:
Obsługa przeciętna, żabnica gumowa, tuńczyk suchy, chorwackie rose słabe, a wszystko w cenie rewelacyjnych dań.
Ostatecznie obsługa zachowała się przyzwoicie i usunęła żabnicę z rachunku.

Dziękujemy, 297sebastianp
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym miejscu całą rodziną. Każdy mógł wybrać co chciał, od ryb, przez owoce morza po naleśniki. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, a jedzenie podane błyskawicznie :) atmosfera bardzo rodzinna, a panowie bardzo pozytywnie nastawieni do dzieci. miejsce godne polecenia!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marcinw569
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bylo dobre, nic nie mozna mu zarzucic. Niestety daje tylko 3 ze wzgledu na to ze w tej cenie mozna znalezc lepsza oferte, lepszy klimat.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kbajka

Restaurant Kamerlengo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Kamerlengo? Podziel się wrażeniami!