“Nice place”
Restaurant Capo — recenzja

Restaurant Capo
Nr 40 wśród 110 Restauracje (Trogir)
Kuchnie: Pizza, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

fajne miejsce ze smaczna kuchnia i mila atmosfera . Znajduje sie w bardzo urokliwej trogirskiej uliczce

Dziękujemy, Adrian H

Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój ładny. Jedzenie poprawne. Obsługa tragiczna. Pani kelnerka nas ignorowała albo odzywała sie bezczelnie albo burczala pod nosem po chorwacku. Na koniec niechcący zrzuciła na jedna osobę resztki jedzenia z talerza i stwierdziła ze nic nie szkodzi bo na czarnym nie widac. Uciekajcie stamtąd.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AleksandraOla2016
Zrecenzowano 7 września 2017

Jedzenie: zamówiliśmy meat platte (talerz mięs)dla 2 osób, który wygląda tak: pierś z kurczaka z grilla, kilka cevapi, i szaszłyk z drobiu bez warzyw oraz ugotowana mrożona fasolka szparagowa. Znajomy zamówił pizze: poprawna, przeciętna. Ceny zawyżone, na pewno można znaleźć coś lepszego. Jedyny plus to wygląd i lokalizacja

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kuba591
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam dwa razy było bardo dobrze i miło mule pyszne kalmary też sympatyczna obsługa wino domowe białe i czerwone bardzo dobre ceny przystępne

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, MarekJ403
Zrecenzowano 27 września 2016

Knajpa jest nieco w głębi, ale posiada ogródek tuż przy wodzie. Po zauważeniu, ze nasza dziesięcioosobowa ekipa zdecydowała się tam usiąść, obsługa od razu zajęła się przynoszeniem dodatkowego stolika i krzeseł, kelner bardzo miły i rzeczowy. Dobre i tanie jak na restaurację domowe wino. Ceny podobne do pozostałych spotkanych przeze mnie w Chorwacji restauracji (kalmary 95 HRK, pizza 70 HRK), ale zaskakująco duże porcje, w dodatku jedzenie bardzo dobre. Pizza Capo wyśmienita. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, kngl

Restaurant Capo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Capo? Podziel się wrażeniami!