“Przekąska... ”
POINT street food — recenzja

POINT street food
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Trogir)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To raczej nadaje się na przekąskę niż pełny posiłek. Kalmarki, sardynki, takie jak wszędzie. Frytowane na głębokim tłuszczu, jak wszędzie. Ciekawe frytki, ale krążki cebulowe raczej kupne niż własnej roboty. Porcje raczej małe niż do najedzenia się. Cenowo też średnio jak ocenić ilość i to że to fast food...

Dziękujemy, 800paweld

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przed wejściem do Point stała długa kolejka, warto jednak poczekać i zjeść porcję pysznych kalmarów z frytkami. Miejsce oferuje również wrapy, sałatki, pizzę i napoje. Wszystko na wynos. Polecam zabrać swoją porcję kalmarów, usiąść na historycznej starówce i cieszyć się wieczorem :).
Jedyny minus to brak możliwości płacenia kartą, niestety trzeba mieć przy sobie gotówkę. Za kalmary z frytkami zapłaciliśmy 55kn.

Dziękujemy, 729r_am
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moje kalmary były bardzo smaczne, dzień wcześniej jadłem takie w restauracji w omnis i niczym nie odbiegały. Rolada z kurczakiem ok, pizza bardzo poprawna 3 osoby zjadły za 90 kn więc cudów nie oczekujmy. Na szczególną pochwałę zasługuje jednak porcja kalmarów z frytkami. Ja osobiście polecam

Dziękujemy, 133bartoszk
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Kurczak z mielonki gotowy z sklepu. Kalmary suche jak chipsy. Ryba też gotowy mrożony filet z sklepu. Pizza przy mnie wyladowala drugi raz w piecu. Ogolnie nie polecam nawet jako fast food.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 29 lipca 2017

Smażone kalmary z frytkami i ćwiartką cytryny. Aż ślinka mi poleciała na wspomnienie. Wrapy też mogę polecić. Jak ma się pecha (skończy się usmażona porcja) to trzeba trochę poczekać. Niestety położenie tuż przy głównym szlaku turystycznym Trogiru odbija się na cenie - 45 Kn za porcję kalmarów to nie mało. Z drugiej strony raz w roku bywa się na wakacjach, więc nie ma co sobie żałować. Smacznego :>).

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Tomek0873

POINT street food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w POINT street food? Podziel się wrażeniami!