“Pizza”
Big Mama — recenzja

Big Mama
Nr 46 wśród 110 Restauracje (Trogir)

Rewelacyjna pizza. Polecam pizze z krewetkami oraz z pieczarkami i szynka. Pizze są naprawdę duże i najważniejsze bardzo smaczne.

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 8 września 2019

Pizza duża, smaczna.
Możliwe podanie sosu pomidorowego do pizzy.
Kelner informuje, że każdy siedzący przy stoliku musi zamówić napój, żeby móc uczestniczyć w uczcie. Kilka osób opuszczało lokal po tej informacji.
Sporo osób pali przy stolikach.

Dziękujemy, krzysiiekb
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wielki kłopot serwować 5 osobom na 5 talerzach. Wg. obsługi 3 talerze są wystarczające bo przecież 2 pizze są na kolejnych 2 talerzach. Gdy poprosiłem o podjęcie pizzy na kawałki pan stwierdził, że mamy noże i mamy sobie sami pociąć. No i picie x 5 obowiązkowo.
Pizza była ok, ale obsługa tragiczna.

Dziękujemy, LukaszLB
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Nie ma wc... chyba że na pobliskim dworcu autobusowym
Każda osoba musi zamówić coś do picia... Inaczej nie zostanie obsłużony
Bardzo długi czas oczekiwania
Średnio czyste szkło

Sytuację ratuje picca która jest dobra...

Dziękujemy, ankasz2018
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Byliśmy w 4 osoby, troje z nas zamówiło picie. Ponieważ nie wszyscy, nie zostaliśmy obsłużeni! Czy masz ochotę się czegoś napić czy nie musisz zamówić! Wyszliśmy z lokalu nie zamawiając pizzy, bo takie wymuszanie jest niedopuszczalne.

Dziękujemy, Mariola S

Big Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Donji Seget, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Big Mama? Podziel się wrażeniami!