“Słabo”
Snack Bar Rio — recenzja

Snack Bar Rio
Nr 5 wśród 238 Restauracje (Rovinj)

Odwiedziliśmy to miejsce skuszeni stosunkowo wysokimi opiniami. Podane nam dania okazały się jednak bardzo słabe. Ok, ostrygi były ok, no ale to trudno spieprzyć po prostu muszą być świeże. I były. No ale na tym pozytywną ocena podawanych posiłków zakończyła się. Zamówione kalmary z polentą były gumowate, natomiast ośmiornica w ziemniaczanym pieree okazała się kompletnym nieporozumieniem; ośmiornica była twarda, nie jadalna, niestety. Może mieli kiepski dzień? Nie wiem, no ale szkoda, zepsuli moje urodziny....

Dziękujemy, robertrQ6822TF

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja i świetna kuchnia, warto tam zajrzeć i skosztować praktycznie wszystkiego! Miła obsługa to też zaleta.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 538andrzejd
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

wszystko bardzo smaczne miła obsługa w centrum nad wodą z pięknym widokiem warto odwiedzić polecam wcześniej zarezerwować

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 413bartoszr
Zrecenzowano 22 września 2017

Rewelacyjne owoce morza, kotleciki z jagnięciny również. Obługa perfekcyjna. Pomimi nazwy Snack Bar warto tu zajrzeć. Podczas naszego kilkudiowego pobytu byliśmy tu 2 razy i nie zawiedliśmy się. Gorąco polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tobiaszek1
Zrecenzowano 17 września 2017

Zamówiliśmy dwa makarony z owocami morza - były obłędne! Obsługa bardzo miła. Polecamy serdecznie i chętnie odwiedzilibyśmy jeszcze raz :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, monikaj152

Snack Bar Rio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Snack Bar Rio? Podziel się wrażeniami!