Urlop

Miejsce warte zobaczenia, piękny i pięknie położony kościół, wielowiekową tradycją i otoczony... Przeczytaj więcej

joannad281
Krętą i bajeczną drogą

Powoli wspinając się po wyszlifowanym kamieniu, wąskimi i uroczymi uliczkami dojdziemy na sam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 października 2018
wiedzmazbagien
Czempin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 299)

Zrecenzowano: 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce konieczne do zobaczenia w Rovinj. Wejście i zejście na dzwonnicę (wieżę widokową) z pewnością na długo pozostaje w pamięci, nie tylko ze względu na niesamowite widoki i panoramę Rovinj i pobliskich wysp, ale i strome, drewniane schody.
Uliczki, które prowadzą do Katedry są chyba najpiękniejszymi uliczkami jakie widziałam. Urocze i romantyczne.
Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano: 27 czerwca 2017

Zwiedzanie kościoła nie trwa długo i nie nudzi dzieci. Mogą wysłuchać historii św. Eufemii i obejrzeć sarkofag oraz freski na ścianach pokazujące historię 13 latki, która zginęła za wiarę. A na koniec wejście na wieżę z dzwonami (płatne) w celu obejrzenia panoramy miasta i okolic. Wejście ekscytujące, gdyż po schodach (a raczej drabinach) ledwie się trzymających. Ale nawet 4-latek da radę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, adambU4359TD
Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Tam po prostu trzeba wejść! Widoki przepiękne z każdej strony. Mimo wszystko, mało uczęszczane miejsce, a przecież lepszego miejsca do obserwacji okolicy nie ma. Schodki trochę wystawiają na próbę lęk wysokości, ale jeśli ja zeszłam (co jest trudniejsze niż wejście), to może się tam udać większość turystów;)

Dziękujemy, 123madz
Zrecenzowano: 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Katedra Św.Eufemii warta zwiedzenia. Piękny widok na panoramę Rovinj z kościelnej wieży. Należy uważać na drewniane schody, które maja przeszło 300 lat i wejście po nich chwilami bywa stresujące(duże przerwy miedzy stopniami), jednak turyści w każdym wieku dają radę i wspinają sie na szczyt wieży.

1  Dziękujemy, GrannTudurov
Zrecenzowano: 21 września 2016 z urządzeń przenośnych

Ostatni raz byłem prawie 18 lat temu - nic się nie zmieniło.

Urokliwe miejsce z pięknym widokiem na zatokę i okolice.

Obowiązkowo dla każdego zwiedzającego.

Dziękujemy, Łukasz J