“Dobre jedzenie w rozsądnej cenie.”
Torkolo — recenzja

Torkolo
Nr 25 wśród 238 Restauracje (Rovinj)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 7 września 2019

Trudno w samym centrum Rovinj znaleźć restaurację oferującą dobre jedzenie w rozsądnych cenach. W „Torkolo” znajdziesz jedno i drugie. Szkoda, że czynne od 18: 00 i że w poniedziałki zamknięte.

Dziękujemy, jaroder

Zrecenzowano 27 maja 2019

Byliśmy w czwórkę. Zamówiliśmy makaron z owocami morza (dobry), ryby (dobre) oraz jagnięcinę ... niestety twardą.
Ceny średnie, obsługa średnia, jedzenie, no cóż - średnie.

Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano 6 maja 2019

Polecam Restaurację za jakość i normalne ceny, np. kalmary z grila 55Kn a nie 90Kn jak gdzie indziej, jedzenie pyszne, obsługa jeszcze lepsza :)

Dziękujemy, Sylwio
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

fajna restauracja w bocznej uliczce zajmuje trzy piętra małej starej kamienicy kuchnia regionalna wszystko bardzo smaczne

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 413bartoszr
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje różnorodne posiłki. Zamówiliśmy talerz owoców morza i talerz mięsa. Porcje były bardzo "chojne" i smaczne. Wino regionalne bardzo smaczne. W restauracji panuje przyjazny i bezpretensjonalny klimat. Obsługa 10/10. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Adam D

Torkolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Torkolo? Podziel się wrażeniami!