“Zadufani w sobie i bezczelni.”
Pizzeria Da Sergio — recenzja

Pizzeria Da Sergio
Nr 16 wśród 238 Restauracje (Rovinj)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Przeczytałem wiele opinii na temat jak super jest w Pizzeria Da Sergio i postanowiłem ją odwiedzić. Wizytę poprzedziłem telefonem z dwoma pytaniami:
- o możliwość rezerwacji stolika,
- o możliwość przyjścia z psem.
Otrzymałem odpowiedzi, że brak możliwości rezerwacji, ponieważ nie praktykują takiego rozwiązania (!!!) oraz że nie ma problemu, aby przyjść z czworonogiem.
Po kilku godzinach dotarłem na miejsce i ……. zostałem wręcz zaatakowany przez mężczyznę w stroju kelnera, który gestykulując krzyczał: „nie wpuszczamy tu psów” a próbę wytłumaczenia, że dzwoniłem w tej sprawie nazwał kłamstwem. Sprawdzałem 3 razy numer – dzwoniłem do Pizzeria Da Sergio 
Nie ważne czy ktoś jest psio-lubny czy nie. Ważne, że nawet jak pracownica udzieliła złej informacji to nie wolno w tak chamski sposób zachowywać się wobec gości – no prawie gości, bo mnie wyrzucono!

Dziękujemy, jaroder

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super pizza w stylu włoskim. Bardzo cienkie i smaczne ciasto. Składniki świeże, dobrze przyprawione. Ceny normalne. No i oczywiście położenie pizzerii super na najpiękniejszej ulicy w Rovinj. Trochę mało miejsca, można trafić na komplet zajętych stolików.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do pięknej miejscowości Rovinij, po długim spacerze trafiliśmy do Pizzeria Da Sergio. Bardzo przystępne ceny, miła obsługa i pyszna pizza. Wzięliśmy normalna Pizzę na pol i się najedliśmy. Polecam

Dziękujemy, roobercik96
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, sprawna miła obsługa. Czasem trzeba się zapisać na listę oczekujących na stolik, ale warto. Niestety płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, renatam137
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Ruszyliśmy za tripadvisorem i nie zawiedliśmy się. Bardzo dobra pizza (szczególnie carbonara) i świetna obsluga.

Dziękujemy, kasiag_2505

Pizzeria Da Sergio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Da Sergio? Podziel się wrażeniami!