“Wspaniała pizza”
Pizzeria Da Sergio — recenzja

Pizzeria Da Sergio
Nr 10 wśród 192 Restauracje (Rovinj)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 października 2017

Jedna z najlepszych budżetowych restauracji w Rovinj, pizza o niezapomnianym smaku, polecam szczególnie smak sześciu serów !

Dziękujemy, MarcinMarcin1

Zrecenzowano 6 października 2017

Choć z reguły tego nie robimy, podczas tegorocznych wakacji odwiedziliśmy tę pizzerię 2 razy, a to naprawdę świadczy o niej jak najlepiej. Lokal jest usytuowany przy uliczce prowadzącej od łuku Balbi do katedry św. Eufemii, więc przed posiłkiem można jeszcze zaliczyć króciutką wspinaczkę. :) Na szczęście nie mieliśmy problemów z wejściem (choć raz ludzie idący za nami już się na wolny stolik nie załapali, ale po kilku minutach już przy jakimś siedzieli). No właśnie, kilka minut. Pizza wjeżdża na stół po 7 minutach od złożenia zamówienia i jest naprawdę rewelacyjna. Nie spodziewałem się, że to powiem, ale ich wyroby zajmują w moim rankingu 2. miejsce (1. należy do pewnej pizzerii z Sieny). Margerita świetna, podobnie jak pizza z oliwkami, pecorino i prustem oraz wybitna pizza z salami i niesamowicie pachnącym boczkiem (chyba Slavonska). Pizzę potrafimy pochłaniać w każdych ilościach i tutaj też nie było rozczarowania – rozmiar dużej pizzy chyba nikogo nie zawiedzie. Rachunek za 2 pizze (duże), 2 piwa i sok pomarańczowy to jakieś 170 kun. Pan, który nas obsługiwał, był niezwykle miły i sympatyczny, choć na pewno nie gadatliwy. :)

Krótko mówiąc, rewelacja!

Dziękujemy, lakrawiec
Zrecenzowano 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Genialna pizza. Niestety poza nią i sałatkami nie ma nic wiecej. Pyszne domowe wino. Obsługa nie sili sie na uprzejmosc. Raczej są zabiegani. Ciasne wnetrze. Brak ogrodka. Nie maja krzeselek dla dzieci. Ale dla tej pizzy WARTO.

Dziękujemy, Si M
Zrecenzowano 20 września 2017

Smaczna pizza w w skromnym acz miłym lokalu. Smaczne składniki. Cienkie ciasto. Miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, Przemek D
Zrecenzowano 17 września 2017

Pizza świetnej jakości, ze świetnych składników. Najlepsza na Istrii w włoskim stylu :) Polecam każdemu miłośnikowi pizzy jako obowiązkowy punkt w Rovinj!

Dziękujemy, Monika J

Pizzeria Da Sergio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rovinj, Istria

Byłeś(-aś) w Pizzeria Da Sergio? Podziel się wrażeniami!