“Beznadziejna obsluga”
Balbi — recenzja

Balbi
Nr 8 wśród 194 Restauracje (Rovinj)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja to miejsce gdzie przychodzimy się zrelaksować i posilić. W Balbi spotkało nas wielkie rozczarowanie, kelnerzy aroganccy i niegrzeczni. Jedzenie przeciętne, jak w innych restauracjach tuż obok które odwiedziliśmy innym razem. Skandaliczne zachowanie obsługi popsuło pobyt wielu gościom będącym w tym samym czasie co my w Balbi. Odradzam i nie polecam.

1  Dziękujemy, Robert S

Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Swietna restauracja, kierowałam się opiniami z tripadvisor. Zamówiłam dwie pasty:
1. Z cukinia i krewetkami,
2. Z owocami morza.
Rewelacja!! Makaron ugotowany idealnie, krewetki swietnie przyrządzone. Drugie danie jakie zamówiliśmy to owoce morza w delikatnej panierce. Zaznaczam delikatnej, ponieważ nie było to obtoczone w tłustej panierce zanurzone we fryturze starej. Przepyszne! Skusze się drugi raz na to danie jeszcze. Łączna kwota zamówienia 300 kun. Oczywiście w tym alkohol.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy! Po raz kolejny wybraliśmy restaurację kierując się oceną z trip advisor i po raz kolejny był to strzał w dziesiątkę. Pyszne owoce morza i risotto z krewetkami. Bardzo polecamy. Obsługa bardzo miła. Klimat lokalu bardzo przyjemny.

Dziękujemy, Maria O
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Spędziłam prawie dwa tygodnie w Rovinj w Chorwacji i miałam to szczęście, że mieszkałam obok Balbi dlatego już pierwszego dnia pobytu zjadłam przepyszny obiad w tej wspaniałej restauracji. Serwuje ona głównie dania z owoców morza ale też pyszne desery i wina. Szczególnie polecam spagetti z truflami, rybkę zapiekaną w folii, lody z pieczoną śliwką. Na szczególne słowa uznania zasługuje fantastyczna ekipa kelnerów, bardzo profesjonalna, a przy tym miła, uprzejma i pomocna. Niestety trzeba w sezonie( ja z rodziną byłam w czerwcu) czekać na miejsce ale te kilka minut jest warte tego. Polecam serdecznie, bo mimo że ceny nie są najniższe to warto spróbować potraw serwowanych przez wspaniałych kucharzy Balbi!

Dziękujemy, kaszmir10
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

1.05.2017. Wyjazd rodzinny. Po pobycie w Pula i okropnym jedzeniu chcieliśmy zmazać obraz tego co zjedliśmy. Trafiliśmy na najlepszą restaurację w Rovinj. Jedzenie było przepyszne. Wino domowe -rewelacyjne. Mięso dla dzieci idealnie przysmażone. Krewetki były obłędne. Obsługa bardzo miła. Restauracja droga ale jeśli ktoś chce bardzo dobrze zjeść to polecamy bo naprawdę warto.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Balbi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rovinj, Istria

Byłeś(-aś) w Balbi? Podziel się wrażeniami!

;