Rovinj

“Pysznie sympatycznie ”
La Puntulina — recenzja

La Puntulina
Nr 21 wśród 239 Restauracje (Rovinj)
Kuchnie: Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, wyśmienite jedzenie i „witaminki” w postaci lokalnej nalewki jako dopełnienie pysznego obiadu- taka „wisienka na torcie”.Polecamy to miejsce!!!

Dziękujemy, ernests2016

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Piękny widok na zachodzące słońce, miłe otoczenie. Każdemu polecamy, byliśmy bardzo zadowoleni z usług.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, MariuszC208
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już moja 3 wizyta i jak zwykle bardzo udana. Tym razem wybrałam się z rodziną i wszystkim bardzo smakowało każde danie. Z przystawek polecam Carpaccio wołowe, krewetki cytrynowe na zimno i krewetki na ciepło z czosnkiem. Z dań głównych stek wołowy w truflach jest obłędny jak również ravioli z truflami. Z deserów próbowałam już każdy i polecam gorąco. Koniecznie przy rezerwacji poprosić o miejsce na zewnątrz. Wspaniały widok i atmosfera.

Dziękujemy, maargo19
Zrecenzowano 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejny, czwarty dzień obiadujemy w Pontulinie: wołowina z truflami ryby owoce morza makarony wszystkiego próbowaliśmy wszystko bez wyjątku genialne wykwintne pozostawiając tęsknotę za tym miejscem i smakami zaraz po tym gdy się je opuszcza,
Ta restauracja w tym roku kolejny raz była powodem przyjazdu do Rovinj
Barbara

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, bgblack2019
Zrecenzowano 29 września 2017

Bardzo wysoki poziom,wysokie ceny,piękne widoki.Tylko pogoda nie dopisała przez 3/4 pobytu padał deszcz.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 373henrykp

La Puntulina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Puntulina? Podziel się wrażeniami!