“Może być”
TUGURIO — recenzja

TUGURIO
Nr 42 wśród 238 Restauracje (Rovinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie przyzwoite, smaczne ale bez rewelacji. Ceny w stosunku do jakości dość wysokie jak na karczmę poza centrum. Zdecydowanie na plus obsługa. Na minus niemożność płacenia kartą.

Dziękujemy, Nordelag

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja specjalizująca się w daniach grillowanych. Dobry smak i konsystencja mięsa, dobrze przyprawione. Ceny bardzo wysokie ale porcje bardzo duże. Dużo miejsca do siedzenia. Przyjemnie zjeść na dworze (dużo cienia). Zestaw mięs grillowanych dla 2 osób (2000 kun) okazał się bardzo dużą porcją. Spokojnie najedzą się 3-4 osoby. Dania szybko podane. Holendarne ceny za napoje ale to standard w Rovinj.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Konoba położona przy wyjeździe z Rovinji w stronę autostrady. Duży parking. Nie ma problemu ze stołem mimo dużej ilości gości. Fajna obsługa. Posiłki smaczne, ceny przyzwoite. Warto zajrzeć.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Zbigniew M
Zrecenzowano 15 marca 2015

Bardzo dobra kuchnia, bardzo dobra świnia z rusztu !!! Knajpa położona zaraz przy drodze w zaciszu ogromnych drzew - super obsługa i super podane :) Polecam

Termin wizyty: sierpień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Lukas25Poland
Zrecenzowano 11 sierpnia 2013

Genialna kuchnia, serdeczna obsluga. Dużo miejsca a dodatkowo miejsce dla zabaw dziecięcych. Z pewnoscią mogę polecić każdemu, któ będzie w Rovinij. Mam nadzieję, że jeszce tam wrócę.

Termin wizyty: lipiec 2013
    • Atmosfera
2  Dziękujemy, Anna O

TUGURIO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w TUGURIO? Podziel się wrażeniami!