“Nic specjalnego”
Padova II — recenzja

Padova II
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 1 września 2019

Na początek plusy: widoczek na morze, ogródek z drzewami i bardzo miła, szybka obsługa. Jedzenie takie sobie, kalmary smażone ok, grillowane kalmary miękkie i smaczne. Kurczak dla dziecka strasznie słony A do wszystkiego frytki z zamrażarki (choć tutaj to standard w każdej restauracji). Po ok. 85 kuna za kalmary. Nie ma tragedii ale na pewno można zjeść lepiej w okolicy.

Dziękujemy, Skrzychu

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna resteuracja. Bardzo dobra obsluga kelnerska. Bardzo smaczne i świeże jedzenie. Jak jestem na Rab zawsze odwiedzam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, piotrb566
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma już swoje lata. Nie można w niej płacić kartą. Miła obsługa. Zamówiłem za namową sałatkę z owocami morza i dopiero wtedy zrozumiałem dlaczego mi ją polecono. Była pyszna, poprostu!
Na drugie wpadła deska rybna Padova, trochę tłusta ryba skołowana w oleju, krewetki i duża muszla w nietuzinkowym sosem...

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, romualdb74
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

przepyszne jedzenie. mila obsluga. restauracja przy plazy. Ryby, kalamary i przystawki przepyszne!
widok na morze. bardzo szybko zrealizowanli zamowienie

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, bar_baschka
Zrecenzowano 23 lipca 2017

Pyszne jedzenie i przemila obsluga . Bardzo duze porcje. Restauracja przy plazy. Mozna spedzic przemily wieczor z przyjaciolmi. Bylismy tam trzy razy i zawsze bylismy czestowani rakija i likierami.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, BeataW169

Padova II — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Padova II? Podziel się wrażeniami!