“Tragedia”
Bijeli San — recenzja

Bijeli San
Nr 157 wśród 188 Restauracje (Poreč)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Grill
Zrecenzowano 7 września 2019

Tragedia. Bardzo nachalni kelnerzy.. w ciagu 2 minut chyba z 5 razy podchodzil kelner ze mamy zamawiać, jak nie danie to picie. Cokolwiek i to od razu. Jedzenie zimne, gumowate. Zupa pomidorowa tak kwaśna, że nie dało się jej zjeść. Porcja makaronu to śmiech na sali. Moja 2 letnia córka by sobie nią nie pojadla - zakładając że dałoby się ją zjeść. Jedyby plus to lokalizacja, która niestety nas skusiła, żeby usiąsc w tym miejscu. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, bopp_ia

Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Oprócz dwóch włosów w pizzy i niedosmażonego cordon bleu wszystko było w porządku. Ja akurat zamówiłem zupę rybną, omułki oraz risotto z owocami morza i wszystko było bardzo smaczne. Gdyby nie ww. "babole" dałbym 5 a tak będzie 4. Ogólnie jak za taką cenę to warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, chrishT2753WI
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji zamówiliśmy tylko kawę i desery. Były smaczne chociaż nie nazwałabym tego "niebem w gębie" Może dlatego że deser lodowy i ciasto były bardzo słodkie (aż za bardzo), ale jest to oczywiście kwestia bardzo indywidualna.

Dziękujemy, Monika D
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko i niedrogo jak na taka kuchnie. Polecam. Very good:D polecam lemoniade cytrynowa. Sama cytryna. Petarda:D

Dziękujemy, Igorson89
Zrecenzowano 24 sierpnia 2014

od kilku lat podczas wakacji odwiedzamy to miejsce i zawsze jesteśmy zadowoleni. Dobra kawa, świetne lody i torty wyśmienita baklava. szybka i miła obsługa, nawet jak jest dużo gości to kelnerzy stają na wysokości zadania i to jest bardzo OK.
polecam

Termin wizyty: sierpień 2014
Dziękujemy, Artur z

Bijeli San — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bijeli San? Podziel się wrażeniami!