Męczące

Piękne stare miasto.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019
764beatab
Siewierz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 661)

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Z wycieczki po mieście Poreč mam jedno przytłaczające wspomnienie - nachalni i męczący sprzedawcy. Ciężko się zwiedza w takim towarzystwie...
Najbardziej urzekł mnie spacer nadmorską promenadą Matka Laginje - z jednej strony piękne morze, z drugiej stare mury obronne miasta. I cisza, spokój...
Im bardziej wgłąb, tym tłoczniej, niestety.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miasto Poreč ujęło mnie swoją architekturą, zabytkami historią, nawet plaża choć kamienista była świetna.
Olbrzymim minusem jest nachalna wręcz wulgarna akwizycja usług gastronomicznych serwowana w malowniczych uliczkach miasteczka. Nie można odpocząć i spokojnie rozejrzeć się po mieście. Wszędzie króluje upierdliwe do granic możliwości nagabywanie o skorzystania z usług gastro.
Potem jak już się wybierze, i ustali płatność kartą kelnerzy ściemniają by jednak pobrać gotówkę .
Samo miasto must see, ale z wielkim minusem

Dziękujemy, Chris_Lite
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Prześliczne stare miasto z wąskimi uliczkami pamiętającymi rzymskie czasy.Jest gdzie pospacerować i potem odpocząć w restauracji, kawiarni lub parku.Duże nabrzeże z kolorowymi straganami i marina pełna eleganckich jachtów.

Dziękujemy, 764beatab
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ładne place i większe ulice. Małe uliczki są czasem zadbane, czasem nie. Polecam na jedzenie lub picie restauracje "vine corner".

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, mati_jest_fajny
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Starówka maleńka ale jakże urokliwa.
Wąskie uliczki wyłożone śliskim kamieniem. Z wózkiem z dzieckiem może być ciężko.
Dużo restauracji, często z muzyką na żywo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, marcinkG6302QW