“Polecam”
Tradizione — recenzja

Tradizione
Nr 4 wśród 188 Restauracje (Poreč)

Jedzenie było przepyszne. Kalmary, sałatka i makaron dla dzieci. Kawa i naleśniki na deser rewelacja. Obsługa bardzo miła. Atmosfera rodzinna. Polecamy i wrócimy na pewno.

Dziękujemy, MagdaA-B123

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Polecam wszystkim miłośnikom owoców morza. Wszystko świeże, smaczne i podane w elegancki sposób. Dodatkowo na pochwałę zasługuje przesympatyczna obsługa.

Dziękujemy, SumekQQ
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne mieszane mięso, ryby, owoce morza. Mocna pozycja do odwiedzenia ;) Polecam Serdecznie - Majki Majk :)

Dziękujemy, Sequelachi
Zrecenzowano 5 maja 2019

Pyszne jedzenie. Doprawione, pachnące. Wielkie, włoskie porcje. Kelnerzy uśmiechnięci i sympatyczni. Przy trzeciej wizycie zabrakło nam kun. Kiedy zapytaliśmy o bankomat, przeliczyli na euro i wzięli tyle ile mieliśmy (też brakowało - 5 euro). Warto przychodzić na piechotę, bo przy wyjściu zawsze częstują pyszną rakiją.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Serdeczni i mili kelnerzy, pyszne jedzenie w baaardzo rozsądnej cenie! Bardzo szybki serwis! Polecam każdemu!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Natalia G

Tradizione — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tradizione? Podziel się wrażeniami!