Cudne widoki!

Przepiękne, bardzo klimatyczne miasteczko z typowo śródziemnomorską zabudową i urokiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
DominikaF365
Kamień Śląski, Polska
Przepiękne miasto!

Zrecenzowano: 27 stycznia 2019
Marta Tymowska-... P
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Vrbnik to przepiękne małe miasteczko z urokliwymi uliczkami (w tym z taka super ciasną). Polecam powłóczyć się po uliczkach, pooglądać morze z któregoś z wybrzeży, napić się lokalnego wina - vrbnička žlahtina, odwiedzić galerie i chłonąć atmosferę miasta.

1  Dziękujemy, Marta Tymowska-... P
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na króciutkiej wycieczce. Koszmarny problem ze znalezieniem wolnych miejsc parkingowych, lepiej nie pchać się większym autem w głąb miasteczka szukając parkingu bo uliczki są wąskie i kręte a parkingi malutkie. My czekalismy na głównym parkingu az sie zwolni miejsce (ok 20 min jeżdżenia wokoło). Byliśmy z wózkami- niestety nie jest to miejsce dla wozkow, uliczki wyłożone kostka z licznymi wybojami- kilka razy musielismy nieść wózki. Poxa tymi problemami- bardzo ładne przytulne miejsce, można się tam miło zagubić. Winko zlahnica kupiliśmy w Gospoja niedaleko parkingu- 40 kun za butelke

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, grendel7
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Sieć wąskich, krętych, zamieszkałych uliczek nadaje temu miastu niepowtarzalny klimat. Największy problem ze znalezieniem miejsc parkingowych.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Paweł G
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Miasteczko należy koniecznie odwiedzić, będąc na wyspie. Godzinny spacer późnym popołudniem w zupełności wystarczy, by pobieżnie obejrzeć wszystkie zabytki. Pół dnia pozwala zwiedzić wszystko i zejść na plażę.

1  Dziękujemy, adambU4359TD
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Ciche i malownicze miasteczko na 3-4 dniowy wypad. 3 plaże dostępne bezpośrednio z miasteczka. Do 4 trzeba podjechać autem 3,5km - koszt parkingu 40HRK all day ticket. Wszystkie plaże warte opływania i wyleżakowania za wyjątkiem portowej. Z portowych plaż co do zasady nie korzystam. W mieście można napić się białego dobrego wina Zlathina, zjeść Surlice, pizze. Po miasteczku lepiej nie poruszać się w klapkach. Ścieżki są kamienne i strome.

2  Dziękujemy, jem-bobis