“Okropne jedzenie!”
Konoba Pud Brest — recenzja

Konoba Pud Brest

Zdecydowanie nie polecam. Nie jest to ani chorwackie ani włoskie jedzenie. Jagnięcina odgrzewana, makarony rozgotowane, oblane sosami, kalmary gorzkie bo przypalone, na kurczaku z grilla warstwa wegety. Zamówiliśmy 6 różnych dań i 6 nietrafionych. Jedyne czego nie popsuli to wino-było bardzo dobre. Ceny wysokie. Nawet jeśli jesteś bardzo głodny to obok jest market, lepiej i taniej tam zrobić zakupy i własnoręcznie przyrządzić posiłek.

1  Dziękujemy, Kinga P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie możemy dobrze ocenić, ryby które miały być z grilla były usmażone w niesmacznym tłuszczu i przypalone. Raj dla palaczy. Nie mieliśmy czym oddychać.
Polecono nam tą restaurację jednak się zawiedliśmy jakością i ceną.

Dziękujemy, 529mariuszs
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiona kilka dni wcześniej peka, czekała na nas na umówioną godzinę. Zamówiliśmy peke z ośmiornicy a na miejscu okazało się że jest jeszcze ze świnki więc też kupiliśmy. Ośmiornica pyszna, miękka, dobrze doprawiona z dużą ilością jarzyn. Świnka też pyszna ale jak to świnka tłuściutka. Konoba bardzo przyjemna i klimatyczna. Ładny ogródek. Obsługa bardzo miła a zwłaszcza gospodarz i kucharz zarazem który podchodzi i dopytuje czy wszystko smakuje. Miejsce godne polecenia. Ośmiornica będzie jeszcze na jutro bo tyle jej było:)) Na koniec do degustacji likier mandarynkowy- pyszny!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra R
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Znam knajpkę od dawna i z miłą chęcią tam wracam na świetną zupę, regionalne danie surlice z krewetkami oraz oczywiście naleśniki z serem, który zawsze smakuje doskonale. Dania z lokalnych składników, kucharz 200% w chorwackim stylu, kelnerzy od lat Ci sami, tworzą naprawdę domową atmosferę ;) klimat jak dla mnie idealny, a domowe trunki dopełniają całości. Jako jedna z niewielu restauracji w okolicy trzyma poziom i co najważniejsze - ceny nie szybują co roku w górę. A przychodząc tam czy to na kawkę po porannym treningu czy obiadek lub leniwą kolację nie można wyjść z złym nastroju ;) chociaż zazwyczaj siedzi sie na zewnątrz, polecam rownież obejrzeć od środka - wystrój mocno nawiązuje do tradycji regionu i historii miasta. Gorąco polecam ;)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, asiab189
Zrecenzowano 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych knajpek jaką miałem okazje odwiedzić! Świetna, stylowa miejscówka, pyszne i niedrogie jedzenie, rodzinna atmosfera. Polecam serdecznie!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, konradziedziccc

Konoba Pud Brest — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Konoba Pud Brest? Podziel się wrażeniami!