Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019
Marek_Mik
Żory, Polska
piękny widok

Wieża kościelna widoczna z daleka, ale pytanie jak do niej dotrzeć? Brak oznaczeń, trzeba iść "na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
one_caffe_latte

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Byliśmy tam co niedziela, urokliwy placyk z dzwonnicą i domem biskupów przed kościołem. Miła atmosfera, wnętrze nieco zaniedbane w porównaniu do polskich kościołów. Warto zrobić sobie zdjęcie z widokiem na Krk oraz wybrzeże.

Dziękujemy, Marek_Mik
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki ale czemu w kółko zamknięty. Słabe podejście do turysty chwalić się czymś w necie i trzymać to zamknięte. Na minus

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, sebekkrup
Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Docierając na plac przy kościele, można podziwiać przepiękny morski krajobraz. Niestety we wrześniu drzwi kościoła były zamknięte. Z zewnątrz prezentuje się pięknie, a z daleka jest najbardziej charakterystycznym punktem miasteczka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, 123madz