Novi Vinodolski

Adria — recenzja

Adria
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami, udaliśmy się do restauracji Adria. Zamówiliśmy rybę, talerze mięs, kalmary itd. Niestety mięso dość suche, w pljeskavicy kilka małych ostrych kości, a grillowane kalmary próbowane w różnych miejscach tutaj wypadły najgorzej, w smaku były bardzo gorzkie. Porcje raczej skromne. Jedynie ryba i napoje były ok. Długi czas oczekiwania może z powodu dużej ilości gości. Natomiast pomimo wszystko bardzo miła obsługa. Bardzo miły i komunikatywny kelner który nas obsługiwał.

Dziękujemy, malgoska20

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Byliśmy w Adrii większą grupą(9 osób)
Atmosfera super, klienci "zaopiekowani", co prawda czekaliśmy trochę długo na dania ale wcale to nie dziwi bo tłumy tam ludzi, jedzonko pięknie podane i smaczne,niezbyt duże porcje aczkolwiek niektórzy z grupy dostali chłodne.

Dziękujemy, IwonaZwierzch
Zrecenzowano 21 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w centrum miasta, jest tam do wyboru kilka innych lokali, ale nasza uwagę zwrócił przyjemny design przestrzeni na zewnątrz. Bardzo profesjonalna obsługa, na poziomie. Smaczne jedzenie, kalmary z grilla były odpowiednio wysmazone. Dobre domowe wino.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, s_awomirk904
Zrecenzowano 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Typowa restauracja chorwacka z menu takim samym jak wszyscy, z cenami jak wszyscy, wykonaniem jak wszyscy, albo nawet przeciętnym. Za to dobre lokalne wino na butelki w niezłej cenie. Jeden kelner obsługiwał cały ogródek przez co jakość serwisu bardzo ucierpiała.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Lol2017
Zrecenzowano 25 lipca 2015

Smacznie choć nie tanio, jedyny problem że mają terminal robią wszystko żeby zapłacić gotówką. Bez Kun w portfelu nie przychodz

Termin wizyty: lipiec 2015
1  Dziękujemy, 466marcint

Adria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Crikvenica, Primorje-Gorski Kotar County

Byłeś(-aś) w Adria? Podziel się wrażeniami!