“Polecam odwiedzającym Novi Winodolski”
Bistro Tomas — recenzja

Bistro Tomas
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Smaczne regionalne dania w przystępnej cenie ,obsługa bardzo miła bez problemu można się porozumieć w języku polskim ,Polecam szczerze.

Dziękujemy, sklejoneslowo

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie :) menu w języku polskim. Świetna obsługa i przystępne ceny. Na koniec Pani kelnerka dała córce lizaka co było miłym zaskoczeniem. Polecam :)

Dziękujemy, 789marcinw

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro Tomas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Novi Vinodolski, Primorje-Gorski Kotar County

Byłeś(-aś) w Bistro Tomas? Podziel się wrażeniami!