“Poranna kawa”
Gostionica Burela — recenzja

Gostionica Burela
Nr 4 wśród 22 Restauracje (Nin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła restauracja z ładnym widokiem na wyspę Nin i góry. Przez cały urlop idąc wcześnie rano do piekarni po pieczywo wstepowalem tutaj na pyszna kawę :)

1  Dziękujemy, wloczykij_nh

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pyszne małże, najlepsze jakie jedliśmy do tej pory, ever! A do tego obsługa sprawna. Polecamy również ze względu na widok na zatokę!

Dziękujemy, Grobelan
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Smacznie, do syta, polecam, przystępne ceny. Idealne miejsca na rodzinny obiad z pięknym widokiem na wyspę Nin i pobliskie góry

1  Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Meeeega pyszne wszystko... próbowaliśmy przez zupy, sałatki, ryby... 2 sezony i mega petarda... polecamy naprawdę

1  Dziękujemy, 985agnieszka_
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, ceny też nie są zawyżone, ale za to obsługa fatalna. Jadłam czarne risotto było super, zupa rybna też dobra

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MagdalenaK5958

Gostionica Burela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nin, Zadarska županija
Nin, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Gostionica Burela? Podziel się wrażeniami!