Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

idealne miejsce dla rodzin z dziecmi, jezeli ktos lubi camopingi bedzie bardzo zadwolony, na miejscu jest w zasadzie wszystko co trzeba, ale lezaki dodatkowo płatne, dostep do piaszczystej plazy( niezbyt szeroka ale jest) , co w chorwacji nie jest proste, dostodowany dla dzieci, fajne baseny i place zabaw, dostep do morza i wielu atrajcji,korty tenisowe, wypozyczlania rowerów itp.bardzo fajny camp!!bardzo duży!bylismy tam latem w czerwcu i bylo idealnie

Dziękujemy, karbo84
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Pojechaliśmy z czwórką dzieci. wykupiliśmy opcję z wyżywieniem po czym na miejscu okazało się że ośrodek nie jest przygotowany na opcję wyżywienia. Kolejka aby wejść do jadłodajni bo inaczej tego nie nazwę to ok 1h czekania. Brak naczyń i walka o ostatnią miskę rosołu - masakra.Pizza i makaron na podłodze a stół czysty jak sobie posprzątasz. Zrezygnowaliśmy z jedzenia i to był strzał w 10. niestety wyniosło nas to dużo więcej pieniędzy - wszytko bardzo drogie nawet pieczywo. Za te pieniądze to leżaki na plaży powinny być za free bo trochę słabo. A jeździmy w różne miejsca w Europie. Ten ośrodek trochę nas zawiódł, Ludzi jak w mrowisku - nie ma nic wspólnego z eko wioską i spokojnym wypoczynkiem. Kto jak lubi.Całe szczęście domki premium czyściutkie i nowe.

Wskazówka dotycząca pokoi: Domki premium
Dziękujemy, MatyldaPiotr
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Polecam. Bardzo duży ośrodek (naprawdę baaaardzo duży) - to może być wadą bo czasami dojście do basenów czy restauracji z dalszych zakątków może być wyprawą :) - oczywiście to zleży czego oczekujemy i gdzie (w której części) nocujemy. Plaże nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia ale tak właściwie to nie ma do czego się przyczepić - czysto, dużo miejsca (wrzesień), woda super. Bardzo dużo różnych opcji - apartamenty, pola namiotowe czy kwatery na przyczepy, domki typu (mobile home). My byliśmy w mobile home. Domek bardzo fajnie zorganizowany i miał wszystko co potrzebne (a mieliśmy najmniejszy możliwy).
We wrześniu było ok ale podejrzewam że w szczycie sezonu jest tutaj niezły tłum.
Baseny super inne atrakcje na terenie ośrodka również bardzo fajne (dużo placów zabaw).
Świetna baza wypadowa do zwiedzenia tej części Chorwacji (my podróżowaliśmy własnym samochodem)
Podsumowując mogę polecić.

Dziękujemy, stforek3
Zrecenzowano: 7 października 2018

Pojechalismy w ciemno, nasz pierwszy raz w Chorwacji. Bardzo fajny kemping, bardzo bogata infrastruktura - łącznie z kilkunastoma boiskami, sciezką do biegania i basenami. Plaża piaszczysta i czysta. Ceny w restauracjach jak na polskie realia nie za niskie, ale można także gotowac samodzielnie ;-)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w Zaton ze znajomymi po sezonie, duzo polakow, emerytowanych niemcow, piekny osrodek, czysto, sympatyczni ludzie, market, licza za wszystko, ale ceny takie po przeliczniku jak w Polsce, swietny do jazdy na deskorolce, do spedzenia czasu na basenie, silowni, skutery wodne, mega pole mini golfa, wycieczka na wyspie przykoloryzowana lecz wyspa piekna woda przezroczysta i rosliny wodne. Na pewno
tu jeszcze wrocimy

1  Dziękujemy, Robert R