Fajna plaża ciekawe widoki

Zrecenzowano: 7 września 2019
259bartekj
Lubawka, Polska
Wypoczynek

Przyjemna plaża, sporo miejsca. Dość czysta i płytka woda. Bezpłatne natryski. Parking płatny 30... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018
KatarzynaK2782

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce ale nie przesadzajmy. Tłok w sezonie parkingi drogie. Poza sezonem juz lepiej. ExtrA widoki. Fajne miejsce na relaksik w i przy wodzie

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 259bartekj
Zrecenzowano: 2 września 2019

W zasadzie to plaża ta mocno nas rozczarowała, bo tak naprawdę to nie jest piaszczysta, a raczej drobnożwirkowo-piaszczysta, szara. Można chodzić po niej bez butów, ale gorący żwirek i resztki muszelek nie są przyjemne dla stóp. Może jest ok dla katesurferów ze względu na silne wiatry, ale dla turystów nic specjalnego, słaba infrastruktura. Można się wysmarować czarnym błotem i to tyle z atrakcji. Niezbyt atrakcyjna do kąpieli, płycizna ciągnie się kilometrami. Są inne ładniejsze plaże w Chorwacji. Rozczarowanie.

Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do miasteczka w drodze do Zadaru. Plaża nieco zatłoczona, bardzo dużo rodzin z dziećmi - piaszczysta plaża i płytka woda nadaje się idealnie na odpoczynek rodzinny. Warto skorzystać z leczniczego błota. Na plaży są darmowe prysznice oraz knajpki. Przepiękne widoki!

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dosyć tloczna plaza. Parking zdzierstwo. Infrastruktura jako taka. Ale dla nie wymagających osób miły sposób spędzenia czasu, zwłaszcza że jest płytko i bezpiecznie.

1  Dziękujemy, pawelkorzen
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Plaża mnie nie urzekła, byliśmy po sezonie (koniec września) nie było ludzi. Zdecydowanie wolę plaże z kamyczkami w Chorwacji. Piach na tej plaży nie umywa się do piasku nad Bałtykiem.
Jak dla mnie nic specjalnego - ot morze i trochę piachu. Widziałem zdecydowanie ładniejsze miejsca w Chorwacji

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, stforek3