Piaszczysta plaża z leczniczym błotkiem

Piękna piaskowa plaża. Ładne widoki na góry naprzeciwko. Piasek trochę ciemny, ale dla małych... Przeczytaj więcej

Paweł D
Kraków, Polska
Fajna plaża ciekawe widoki

Dobre miejsce ale nie przesadzajmy. Tłok w sezonie parkingi drogie. Poza sezonem juz lepiej. ExtrA... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
259bartekj
Lubawka, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do miasteczka w drodze do Zadaru. Plaża nieco zatłoczona, bardzo dużo rodzin z dziećmi - piaszczysta plaża i płytka woda nadaje się idealnie na odpoczynek rodzinny. Warto skorzystać z leczniczego błota. Na plaży są darmowe prysznice oraz knajpki. Przepiękne widoki!

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dosyć tloczna plaza. Parking zdzierstwo. Infrastruktura jako taka. Ale dla nie wymagających osób miły sposób spędzenia czasu, zwłaszcza że jest płytko i bezpiecznie.

1  Dziękujemy, pawelkorzen
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Plaża mnie nie urzekła, byliśmy po sezonie (koniec września) nie było ludzi. Zdecydowanie wolę plaże z kamyczkami w Chorwacji. Piach na tej plaży nie umywa się do piasku nad Bałtykiem.
Jak dla mnie nic specjalnego - ot morze i trochę piachu. Widziałem zdecydowanie ładniejsze miejsca w Chorwacji

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, stforek3
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Plaza piaszczysta, ale pełno kłujących muszelek w piasku.
Bezpłatny prysznic, niedaleko toaleta publiczna. Bar, naleśniki i granity.
Niestety woda mulista, nieprzejrzysta, bardzo długo można iść i nie robi się głęboko, dno miejscami piaszczyste, potem kawałek betonu pokrytego glonami.
Sporo wiatru.
Ogólnie dobre miejsce do potaplania się w błotku.
Na plus duży parking (nie udało nam się znaleźć parkingowego, może za pozna godzina - po 17).
Na minus brak cienia, tylko parasole płatne 100kun za dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ma_gorzataf584
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemna plaża, sporo miejsca. Dość czysta i płytka woda. Bezpłatne natryski. Parking płatny 30 kun za dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, KatarzynaK2782