Warto

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019
Polska_Irena
Kędzierzyn Koźle, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć. Małe dzieci nie skorzystaja za wiele ale sa sporadyczne miejsca do kąpieli. Zwiedzanie można oprzeć o własny samochód lub wycieczki stateczkami (dodatkowo) płatne. Natomiast w obu przypadkach nie ma mowy o zobaczeniu wszystkiego i najlepiej zaplanować co sie chce zobaczyć i trzymac sie planu. Wodospady, ruiny, restauracje, klasztory, itd... Na raz sie nie da ale na pewno warte polecenia i odwiedzenia

Dziękujemy, remekr2017
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejne miejsce zadeptane przez turystow. Bilety wstepu bardzo drogie jak na czas jaki sie spedza w tym miejscu. Szlakiem ciagnie sie caly czas potok ludzi wiec o ogladaniu czegokolwiek nie ma szans.

Dziękujemy, hubab2016
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja druga wizyta w tym samym miejscu i tak jak kiedyś byłem nim zachwycony, tak teraz zdecydowanie odradzam.

Jest to dramat i to bardzo kosztowny. Strona do kupowania biletów online nie działała od kilku dni i podejrzewam, że jest to celowe aby ominąć limit liczby turystów. Według strony może ich być w ciągu dnia 10 000. Gdy dotarliśmy na miejsce na kasie wyświetlali, że pozostało ok 1 900 biletów do sprzedania. Gdy wracaliśmy cudownie się rozmnożyły do 3 500. Także napewno wpuszczają ponad 10 000. Telefonicznie też informują, że nie limitują wejść. Efekt widać gołym okiem. Tłum na miejscu jest nie do opisania. W wodzie głowa obok głowy, na każdym kamieniu ktoś siedzi. Przyrody spoza ludzi nie widać. Wytrzymaliśmy tam około 15 minut pomimo godziny czekania na statek w Skradinie, 20 minut płynięcia nim i druga godzina czekania na statek powrotny i tez 20 minut na dopłynięcie. Na koniec dają ankiety satysfakcji i widziałem, że parę osób miało takie same spostrzeżenia.
Napewno wydanie ok 250 zl za dwa bilety nie ma najmniejszego sensu w sezonie. Może poza nim warto zaryzykować. W dodatku parking w Skradinie 50 kun a dwa soki 80 kun. To zwykła maszynka do robienia kasy ale widoków i przyrody tam nie widać.

Dziękujemy, CorvaxPL
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Park Krka z wodospadami jest bardzo miłą odskocznią od smażenia się na plaży. Teren parku jest rozległy i bardzo zróżnicowany, dla wózków są podjazdy i nie trzeba wszędzie wchodzić schodami. Spędziłam piękne chwile z najbliższymi w otoczeniu przyrody i zewsząd rozlewających się wodospadów. Na terenie jest dużo ławek, kilka barów oraz plaża z zimną wodą spływającą z gór. polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Polska_Irena