“Polecam gorąco”
Pizzeria-Konoba Novak — recenzja

Pizzeria-Konoba Novak
Nr 49 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Pizza

Klimatyczna tawerna z pysznym, regionalnym jedzeniem. Dania zdecydowanie lepsze niż w knajpach przy promenadzie- być może dlatego, że nie ma takiego przewału ludzi. Frytki krojone z ziemniaków jak w domu, wołowina soczysta- rozpływała się w ustach. Peka na zamówienie również wyśmienita.

Dziękujemy, Anik K

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Nie dostaliśmy potraw w tym samym czasie co poskutkowało tym ze dwie osoby zdążyły zjeść już swoje jedzenie zanim reszta je dostała. Do muli zamówiliśmy dwie miski frytek, które przyszły długo po mulach, a porcje były zupełnie inne- w jednej była ledwo garść frytek. Jedzenie niespecjalnie dobre. A obsługa po zwróceniu uwagi ze frytki są inaczej podane nawet nie przeprosiła ani nie zaproponowała żadnego rozwiązania. Nie polecam.

Dziękujemy, 586iza
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce może nie jest jakoś świetnie zlokalizowane,ale nam kilkukrotnie było po drodze, bo nadrabia to obsługą i tym, że jest tu po prostu smacznie. Młodszy syn jadł tu makarony, starszemu podeszła grillowana pierś, a nam czy przyjaciołom to po prostu pizza, czy jedna ze specjalności kuchni chorwackiej czyli danie spod Peki...po prostu ze spokojem coś bierzesz i jest smacznie :) mam nadzieję, że jeszcze tu wrócimy :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, SuwJari
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta niekoniecznie udana: brak możliwości płatności kartą, szaszłyk niekoniecznie smaczny, brak herbaty itp...ale cudowne frytki, domowe, prawdziwe , oraz kotlet wieprzowy i dobrze wyglądająca pizza ( za pierwszym razem nie zamawialiśmy); wróciliśmy następnego dnia dla frytek i... wszystko tym razem było pyszne. Pizza genialna, mięsa z grilla i oczywiście frytki. Prawdziwa lokalna knajpka ze swojskim klimatem. Naprawdę polecam (również ze względu na stosunek jakość-cena)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, CukAzile
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem pozytywnych opinii o tym lokalu. Frytki mrożone. Mięsa mimo że posiadają dużego grilla to nie smaczne, słabo doprawione i bardzo jak na kuchnię chrowacka tłuste. Brak serwetek i stosunkowo brudno. Na kelnera trzeba czekać tak jak w podanych opiniach. Nawet na rachunek, to chyba gościu go rodził. Pierwszy raz od dawna bez napiwku wyszedłem. Nie polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kuba12127

Pizzeria-Konoba Novak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County
Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria-Konoba Novak? Podziel się wrażeniami!