“Dobrej jakości włoska pizza ”

Bruschetta Ristorante Pizzeria
Nr 44 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śmiało moge polecić pizze. Mają bardzo fajne, kruche i cienkie ciasto. Do tego przyzwoitej jakości dodatki. Pizza z pecorino j szpinakiem bardzo smaczna. Próbowaliśmy także podstawowej sałatki i była jak najbardziej ok. Miła obsługa.

Dziękujemy, 917cyprianm

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem zachwytów nad tą pizzą.
Pizza bardzo, ale to bardzo przeciętna. Sos pomidorowy co najmniej dziwny, a wręcz niedobry.
Jak na lokal reklamujący się jako włoski to naprawdę słabo.
A to wszystko okraszone cenami +10 do 20% w porównaniu do innych lokali.
My tutaj na pewno nie wrócimy.

Dziękujemy, Dawid T
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Restauracja położona przy głównym deptaku nad samym morzem. Z zewnątrz wygląda bardzo elegancko. Duży karta. Potrawy bardzo ładnie podane, głównie pyszne ale zdążają się wyjątki np zbył przesuszone frytki czy tez makaron prawie bez sosu. Polecam makaron z owocami morza oraz lasagne. Maja tez bardzo dobra pizzę.
Obsługa bardzo się stara, ale nie da się nie zauważyć ze maja dużo pracy.

Dziękujemy, KiniaKokot
Zrecenzowano 5 maja 2019

Miła obsługa, smaczne jedzenie typu włoskiego, ceny tolerowane, polecamy jedliśmy codziennie, wybór w normie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Inspire380793
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce pierwszy raz w tamtym roku. Zakochaliśmy się w smaku tej pizzy. W tym roku pierwsze kroki w Makarskiej skierowalismy właśnie do Brschetty. Pizza była bardzo dobra ale gorzej było z obsługą. Niedomyte talerze i kelnerka, której chyba przeszkadzali klienci. Mimo to, napewno tam wrócę bo lepszej pizzy nie jadłam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, aganiecha

Bruschetta Ristorante Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bruschetta Ristorante Pizzeria? Podziel się wrażeniami!