Makarska

“Średnio”
Libertas — recenzja

Libertas
Nr 47 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka

Pizza słaba, owoce morza średnie tzn, zjadliwe ale bez szału. Obsługa ogólnie ok, poza jednym młodym kelnerem, który nie do końca ogarnia co się w tej restauracji dzieje.
Widoczek na Morze podczas jedzenie - spoko.

Dziękujemy, barteczekPOL

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Kilka wizyt w miejscowych restauracjach i na sam koniec wreszcie perełka! Jedzenie pięknie podane, pyszne i świeże. Każdy znajdzie coś dla siebie. Płytacha!!!

Dziękujemy, Passenger361958
Zrecenzowano 27 maja 2019

Delicious food and the best Personnel in the World! Thank you guys! :)
Przepyszne jedzenie I najlepszy personel pod Słońcem! Dziękujemy! :*

Dziękujemy, magdawlodarczyk11
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Po pierwsze, świetna lokalizacja. Nasz ulubiony stolik z widokiem na plażę i morze zawsze dodawał specjalnego uroku kolacji. Kelnerzy oraz właściciel bardzo uprzejmi, witali nas każdego dnia i dbali abyśmy czuli się dopieszczeni pod każdym kątem. Jedzenie: próbowaliśmy koryta z kilkoma rodzajami mięs, ziemniakami i dodatkami, kurczaka gorgonzola, pizzy, żeberek, różnych rodzajów mięs, owoców morza. Jako dodatek piwko lub białe wino i można było delektować się chwilą :) Wszystko było przepyszne, zawsze wychodziliśmy syci i bardzo zadowoleni. Ostatniego dnia pożegnał nas cały personel, włącznie z kuchnią:)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, janotkaa
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Salatka z wołowiną jajkiem i serem feta była tak duża ze najadlam się już po połowie porcji;-) Czerwone wino (house wine) bylo tez idealne do obiadu - lekko ciepkie ale przyjemne w smaku.Tata zamówił panierowane piersi z kurczaka z frytkami i też najdłużej się baaaardzo mocno. Wszystko pyszne i ladnie podane.Dodatkowo kelner miał tak miły przyjazny uśmiech na twarzy ze cały pobyt był miłą niespodzianką. Polecam bardzo ! :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Katarzyna S

Libertas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Libertas? Podziel się wrażeniami!