Makarska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
romanr735
Zielona Góra, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Trasa dosyć wymagająca i strasznie czas się dłuży ale dojeżdżając na szczyt jest to szybko wynagrodzone poprzez kapitalne widoki. Polecam także zatrzymać się gdzieś tak w połowie drogi i podziwiać widok na morze i miejscowość Makarska

Dziękujemy, Didukun90
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widoki przepiękne obowiązkowo trzeba odwiedzić dwa punkty widokowe do których trzeba przejść około 40 min w jedną stronę . Ale warto

Dziękujemy, romanr735
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wyjazd samochodem na punkt widokowy każdemu, kto dobrze czuje się za kierownicą i nie obawia się cofania. Droga dość wąska, więc w zależności od pory dnia może być skoro sytuacji, w których trzeba będzie cofnąć do szerszego miejsca celem wyminięcia. Widoki świetne zarówno podczas drogi jak i z samej góry.

Dziękujemy, Kaem74
Zrecenzowano: 17 września 2018

Do samego wjazdu za szlaban nie byłam pewna czy to dobry pomysł ale po zakupie biletów nie było odwrotu . Cena za osobę 50 kun. W niektórych miejscach droga naprawdę niebezpieczna , bez zabezpieczeń , widać tylko ogromną przepaść. My wjeżdżaliśmy z samego rana i polecam wszystkim aby uczynili tak samo, ponieważ przez większość trasy przez drogę może przejechać tylko jedno auto . Co jakiś czas są tylko zatoczki do których trzeba się cofać co wymaga umiejętności. Myślę że wjazdu powinni podejmowac naprawdę sprawni kierowcy. Po 23 km ostrego wjazdu wjechaliśmy na sam szczyt. Widoki nieziemskie. Po drodze jest jeszcze 1 punkt widokowy. Gdy zjeżdżaliśmy z gory ok 10 było już znacznie tłoczniej. Musieliśmy się kilka razy mijać z innymi turystami co czasami wymagało sprawnych manewrów. Mimo stresu polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Kentucky0
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Jeśli zastanawiacie się czy wybrać się na tę górę to odpowiedź jest OCZYWIŚCIE. Trasa rzeczywiście nie jest trudna aczkolwiek są miejsca gdzie widok przyprawia o dreszcze. Ale finał jest niesamowity - przecudny widok to wspomnienie, którego Wam nikt nie zabierze. Po drodze natrafiliśmy na stado koni, które tak obeszły samochód wokół, że był kłopot z ponownym ruszeniem. Całe szczęście mieliśmy ze sobą chleb :-) I co istotne dla mnie jako kierowcy podjazd był łatwiejszy niż zjazd :-)
Byliśmy na górze ok. południa więc temperatura była "normalna". Ubrani byliśmy na krótko i nie potrzebne były żadne cieplejsze ubrania.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
5  Dziękujemy, Sławomir L