Makarska

“Nie polecamy”
Pape — recenzja

Pape
Nr 24 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Europejska

Zamówiłam pizzę która okazała się nie do zjedzenia, bo była tak słona i śmierdziała chemią. Widać, ze używają najtańszych składników. Znajomo którzy zamówili ryby również skarżyli się, że są gorzkie. Szpinak z ziemniakami jako dodatek do dania był niejadalny. Jedynie osoba, która zamówiła Ćevapčići była w miarę zadowolona. Kelner nie przejął się w ogóle zgłoszonymi uwagami

Dziękujemy, Anik K

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie OK, ale kelnerka tragiczna. Jakby obrażona, wręcz nas popędzała. Zdecydowałem nie dać napiwku, za taką obsługę. W odpowiedz reszta została rzucona nam na stolik.

Dziękujemy, Quest796834
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Córka miała ochotę na pizzę. Zamówiliśmy pizzę i Mix grill. Pizza raczej przeciętna. Mix grill ok ale bez szaleństwa.
Spodziewałem się że będzie lepiej.

1  Dziękujemy, bartlomiej3008
Zrecenzowano 15 września 2018

Obsługa i jedzenie bardzo dobre, nie musieliśmy długo czekać i szybko dostaliśmy zamówione dania. Ceny jedne z niższych w Makarskiej. 65 cevapici, ok 60 pizza

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Grazyna_34
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Za słona pizza, za tłusta i skladniki najtansze i najgorszej jakosci- sos pomidorowy w sladowej ilosci za to tani ser wylewa sie z niej, nie polecam absolutnie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, adamsH4851BY

Pape — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pape? Podziel się wrażeniami!