“Pyszna kawa i ciasto”
Kavana Romana — recenzja

Kavana Romana
Nr 1 wśród 2 Desery (Makarska)
Kuchnie: Kawiarnia

Kawiarnia przy samym deptaku, z bardzo dużą liczbą gości. Po spacerze wpadliśmy na kawę i ciacho. Było pysznie. Spory wybór ciast, deserów i lodów. Każdy znajdzie coś dla siebie, tylko uwaga - duża kawa w tym lokalu jest standardowej wielkości.

Dziękujemy, anazofia

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Duzy wybor ciast i tortow profesjonalna obsluga jest naprawde smacznie .Lokal w porcie przy deptaku, maja takze smaczne lody.Cos dla lasuchow

Dziękujemy, damianocro
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyna wyglądająco imponująca kawiarnia w makarskiej która okazała się kiepska, kawy, lody oraz milkshake były okej natomiast ciasta sztuczne napchane chemia

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 720marcins
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce z najładniejszą i najczęstszą toaletą w Makarskiej. Desery wyglądają apetycznie ale chemia to główny ich niestety składnik. Jest to namiastka smaku i zadowolenia. Miłe dla oka i wyobraźni. Kawa pozostawia wiele do życzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami odwiedziliśmy kawiarnię. Za cztery kawy i cztery porcje ciasta zapłaciliśmy 182 kuny. Ceny kawy i słodkości porównywalne do cen w polskich kawiarniach. Pomimo dużej liczby gości już o 11 zostaliśmy szybko obsłużeni. Warto odwiedzić, na pewno tu wrócę skosztować kolejnych słodkości.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa D

Kavana Romana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Kavana Romana? Podziel się wrażeniami!