Makarska

“Dobre jedzenie, super obsługa”
Grill Vucko — recenzja

Grill Vucko
Nr 21 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 6 września 2019

Stek z tuńczyka dobry, ale nie zapytano o stopień wysmaczenia i był bardzo bardzo mocno wysmażony, według znajomych „zabity”, aczkolwiek mnie smakował, a rewelacyjne było na steku masełko z ziołami. Rybka sea bass była przepyszna i risotto z owocami morza w sosie pomidorowym bardzo dobre. Losos również dobry, ale bez rewelacji. Obsługa przemiła, właściciel bardzo dobrze mówi po polsku.

1  Dziękujemy, Sonja D

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie! Duże porcje! Dziękujemy przede wszystkim za kelnera Józka!!! Najlepszy. Pozdrawiam serdecznie Baca! ;)
Ps. Wpadniemy jeszcze nie raz!!!

Dziękujemy, majcherxxx38
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja. Przepyszne jedzenie, atmosfera najlepsza na świecie :) Kelner Józek fantastyczna osoba, najfajniejszy kelner którego widziałam. Bardzo polecam. Najlepsza knajpa w Makarskiej!!!

Dziękujemy, Kse N
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy jedzenie w tym miejscu. Szczególnie ryby. Przemiła obsługa menu w języku polskim i przystępne ceny

Dziękujemy, owie3ka293
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie przy samej promenadzie! Skusiła nas duża ilość gości, i był to strzał w 10. Polecam dobra rakija na start gratis, obsługa w języku polskim.

1  Dziękujemy, 787krystianw

Grill Vucko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Grill Vucko? Podziel się wrażeniami!