“Extra!!! ”
Grill Vucko — recenzja

Grill Vucko
Nr 22 wśród 109 Restauracje (Makarska)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja. Przepyszne jedzenie, atmosfera najlepsza na świecie :) Kelner Józek fantastyczna osoba, najfajniejszy kelner którego widziałam. Bardzo polecam. Najlepsza knajpa w Makarskiej!!!

Dziękujemy, Kse N

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy jedzenie w tym miejscu. Szczególnie ryby. Przemiła obsługa menu w języku polskim i przystępne ceny

Dziękujemy, owie3ka293
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie przy samej promenadzie! Skusiła nas duża ilość gości, i był to strzał w 10. Polecam dobra rakija na start gratis, obsługa w języku polskim.

1  Dziękujemy, 787krystianw
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka przy samej plazy bardzo miła obsługa. Dużym udogodnieniem jest ze rozumieją w języku polskim☺️
Porcje adekwatne do ceny i bardzo smacznie ☺️

1  Dziękujemy, 895monikal
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

byliśmy w 12 osób jedzenie znakomite wszystkim wszystko bardzo smakowało;) obsługa rewelacyjna Józek super facet mówiący po Polsku;) poczęstunek Rakija na dwie nóżki dziękujęmy będziemy tam wracać

Dziękujemy, Grzegorz B

Grill Vucko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Makarska, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Grill Vucko? Podziel się wrażeniami!